Kolejne Zwycięstwo !!!

"Sokół" Mieścisko - "Orzeł" Gulcz - 0:1

Bramka: Mateusz Pawlak.

W niedzielę, nasz Orzeł udał się na długi wyjazd do Mieściska, na mecz z miejscowym Sokołem, który przewodzi w tabeli.Mecz dwóch dotychczas niepokonanych drużyn zapowiadał naprawdę ciekawe widowisko, a za faworyta w tym meczu większość z pewnością uważała drużynę z Mieściska. Mecz od początku toczony był w szybkim tempie i oby dwie drużyny stwarzały sobie liczne sytuacje podbramkowe. Najlepszą sytuacje do zdobycia bramki mieli zawodnicy Sokoła, lecz na posterunku stał Koza, który najpierw obronił strzał z bliskiej odległości, a następnie"dobitkę" rywala.W drugiej części spotkania, obraz gry nie uległ zmianie i obie ekipy dążyły do zwycięstwa. W 75-tej minucie, rozpędzony Orzeł niesiony dopingiem swoich kibiców, zdobył gola dającego prowadzenie w tym meczu. Dobre podanie Stochaja, wykorzystał Mateusz Pawlak, który na boisku pojawił się po zmianie stron. Od 85-tej minuty Orzeł musiał grać w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę otrzymał Łukasz Białoskórski. Jednak dobrze broniący zawodnicy, nie dali sobie już odebrać zwycięstwa. W tym momencie Orzeł Gulcz został jedyną nie pokonaną drużyną w Pilskiej B- Klasie.

Skład: Koza-Adrian Adamczak,Bartosz Grencel,Białoskórski,Paweł Grencel,Fąferek-Mateusz Pawlak,Mantaj,Stochaj,Artur Adamczak-Damian Szypa.