Udany debiut !!

Udany debiut !!

"Victoria"Miały-"Orzeł"Gulcz 1-1

W pierwszej kolejce Pilskiej B-klasy, nasza drużyna podejmowała na wyjeździe, na stadionie kameralnym w Miałach miejscową "Victorię". Wynik można, uważać za dobry, gdyż "Orzeł" debiutował w tych rozgrywkach po 5-ciu latach nieobecności.

Mecz od początku był toczony w szybkim tempie,a żadna z drużyn nie była wstanie zdominować środkowy plac gry, w efekcie obie drużyny stworzyły po kilka bardzo dogodnych sytuacji do strzelenia bramki.

Wynik meczu otworzył w 20 minucie, zawodnik gospodarzy Michał Nawrot, który w zamieszaniu pod polem karnym wyskoczył wyżej od naszego stopera i lekkim strzałem głową pokonał w tej sytuacji bezradnego Koze.

Już 10 minut później, dokładnie w 30 minucie, do wyrównania doprowadził, dobrze spisujący się w tym meczu Patryk Pawlak,który po chwili utonął w objęciach kolegów z zespołu. Otrzymując piłkę w okolicach pola karnego, pokonał bramkarza gospodarzy precyzyjnym strzałem w lewy róg bramki (strzał w samo okienko).

Przed końcem pierwszej połowy Gulczanie mogli wyjść jeszcze na prowadzenie, lecz w tej sytuacji nie popisał się Artur Adamczak, który strzałem z 10 metrów, trafił wprost w bramkarza gości, który sparował piłkę na rzut rożny.

W drugiej odsłonie, nasza drużyna również mogła wyjść na prowadzenie, lecz i tym razem zabrakło skuteczności przy strzałach reszty zawodników.

Mecz zakończony podziałem punktów,z pewnością zadowala oby dwie drużyny.

Skład Orła:

Koza-Adrian Adamczak,Bartosz Grencel,Paweł Grencel,Fąferek-Mateusz Pawlak,Białoskórski,Hyłek,Wieczorek(Jakub Ciesiółka)-Patryk Pawlak,Artur Adamczak(Mantaj).

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości