V-ce Mistrz!!

"Orzeł" Gulcz - "Sokół" Gębice 0:0

Orzeł Gulcz remisuje z Sokołem Gębice 0:0 i kończy rundę jesienną na drugim miejscu w tabeli co jest historycznym wydarzeniem!! Spotkanie przyciągnęło na trybuny sporą widownię, w końcu stawkom meczu było pierwsze miejsce na koniec rundy jesiennej. Sam mecz prowadzony był w szybkim tempie, co przerzuciło się na sporą liczbę sytuacji podbramkowych, lecz żadna drużyna nie zdołała wyjść na prowadzenie. W efekcie mecz zakończył się podziałem punktów, Orzeł finiszuje na drugiej pozycji w tabeli, zaś Sokół na piątym.

Skład: Koza- Bartosz Grencel,Hyłek,Adrian Adamczak,Fąferek- Ratajczak,Stochaj,Białoskórski,Mantaj- Artur Adamczak,Furman.