Wygrany sparing..

W dniu dzisiejszym odbył się mecz pomiędzy juniorami "Fortuny" Wieleń, a "Orłem" Gulcz. Mecz odbył się w czasie 3 x 20 minut. Stroną przeważającą w tym spotkaniu była zdecydowanie drużyna z Gulcza, stwarzała więcej sytuacji podbramkowych i była zdecydowanie aktywniejsza zarówno w ataku, jak i w dekonstrukcji akcji przeciwników, jednak dużo akcji podbramkowych, nie przełożyło się na gole. W dodatku kontuzji doznał nasz pomocnik Patryk Piotrowicz któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. W efekcie nasza drużyna pokonała swojego rywala na wyjeździe 0-1.

"Fortuna" Wieleń (Juniorzy) - "Orzeł" Gulcz : 0-1 .