zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszyny
4:1
Huragan Młynkowo
Fortuna Wieleń
2:3
KS Leżenica
Unia Ujście
0:1
Noteć Rosko
Gryf Zofiowo
0:3
Kłos Budzyń
Sokół Drawsko
3:0
Wenus Jędrzejewo
Arto Trzcianka
0:3
Zamek Gołańcz
Radwan Lubasz
1:0
Acer Miały
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
2:1
Gryf Zofiowo
Huragan Młynkowo
1:3
Zamek Gołańcz
KS Leżenica
0:3
Radwan Lubasz
Noteć Rosko
1:4
Iskra Wyszyny
Wenus Jędrzejewo
3:3
Unia Ujście
Arto Trzcianka
3:2
Kłos Budzyń
Acer Miały
3:1
Sokół Drawsko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
3:0
Acer Miały
Kłos Budzyń
1:0
Huragan Młynkowo
Gryf Zofiowo
3:0
Arto Trzcianka
Radwan Lubasz
2:3
Fortuna Wieleń
Zamek Gołańcz
1:0
Noteć Rosko
Sokół Drawsko
2:3
KS Leżenica
Iskra Wyszyny
3:1
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wenus Jędrzejewo
1:2
Zamek Gołańcz
Radwan Lubasz
6:0
Gryf Zofiowo
Acer Miały
1:4
Iskra Wyszyny
Noteć Rosko
4:3
Kłos Budzyń
KS Leżenica
1:5
Unia Ujście
Fortuna Wieleń
0:0
Sokół Drawsko
Huragan Młynkowo
1:0
Arto Trzcianka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
1:5
Fortuna Wieleń
Kłos Budzyń
0:3
Wenus Jędrzejewo
Gryf Zofiowo
0:1
Huragan Młynkowo
Zamek Gołańcz
3:0
Acer Miały
Sokół Drawsko
2:0
Radwan Lubasz
Arto Trzcianka
0:2
Noteć Rosko
Iskra Wyszyny
4:1
KS Leżenica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
2:0
Iskra Wyszyny
Noteć Rosko
5:0
Huragan Młynkowo
Sokół Drawsko
0:4
Gryf Zofiowo
Radwan Lubasz
1:1
Unia Ujście
Acer Miały
2:2
Kłos Budzyń
KS Leżenica
2:5
Zamek Gołańcz
Wenus Jędrzejewo
3:0
Arto Trzcianka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
6:0
Sokół Drawsko
Kłos Budzyń
3:1
KS Leżenica
Gryf Zofiowo
1:3
Noteć Rosko
Zamek Gołańcz
0:1
Fortuna Wieleń
Arto Trzcianka
1:1
Acer Miały
Iskra Wyszyny
4:1
Radwan Lubasz
Huragan Młynkowo
1:2
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
3:2
Zamek Gołańcz
Fortuna Wieleń
2:0
Kłos Budzyń
Acer Miały
1:5
Huragan Młynkowo
Unia Ujście
4:0
Gryf Zofiowo
KS Leżenica
1:0
Arto Trzcianka
Wenus Jędrzejewo
0:0
Noteć Rosko
Sokół Drawsko
0:4
Iskra Wyszyny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
3:0
Sokół Drawsko
Iskra Wyszyny
0:1
Unia Ujście
Noteć Rosko
2:1
Acer Miały
Huragan Młynkowo
1:1
KS Leżenica
Kłos Budzyń
0:5
Radwan Lubasz
Arto Trzcianka
0:1
Fortuna Wieleń
Gryf Zofiowo
1:2
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
3:1
Arto Trzcianka
Fortuna Wieleń
1:0
Huragan Młynkowo
Acer Miały
1:1
Wenus Jędrzejewo
Unia Ujście
1:0
Zamek Gołańcz
Iskra Wyszyny
10:0
Gryf Zofiowo
KS Leżenica
1:1
Noteć Rosko
Sokół Drawsko
2:3
Kłos Budzyń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
2:3
Iskra Wyszyny
Noteć Rosko
0:4
Fortuna Wieleń
Huragan Młynkowo
0:5
Radwan Lubasz
Kłos Budzyń
2:0
Unia Ujście
Arto Trzcianka
3:2
Sokół Drawsko
Wenus Jędrzejewo
1:0
KS Leżenica
Gryf Zofiowo
2:2
Acer Miały
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
7:0
Noteć Rosko
Fortuna Wieleń
5:0
Wenus Jędrzejewo
Zamek Gołańcz
7:1
Gryf Zofiowo
Unia Ujście
5:1
Arto Trzcianka
Iskra Wyszyny
5:2
Kłos Budzyń
KS Leżenica
3:3
Acer Miały
Sokół Drawsko
5:2
Huragan Młynkowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Acer Miały
1:3
Fortuna Wieleń
Noteć Rosko
7:0
Sokół Drawsko
Huragan Młynkowo
3:0
Unia Ujście
Kłos Budzyń
1:2
Zamek Gołańcz
Arto Trzcianka
4:1
Iskra Wyszyny
Gryf Zofiowo
3:1
KS Leżenica
Wenus Jędrzejewo
0:3
Radwan Lubasz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Acer Miały
2:2
Radwan Lubasz
Noteć Rosko
6:4
Unia Ujście
KS Leżenica
0:0
Fortuna Wieleń
Huragan Młynkowo
2:0
Iskra Wyszyny
Kłos Budzyń
3:0
Gryf Zofiowo
Arto Trzcianka
1:3
Zamek Gołańcz
Wenus Jędrzejewo
1:0
Sokół Drawsko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
4:2
KS Leżenica
Zamek Gołańcz
4:0
Huragan Młynkowo
Unia Ujście
3:2
Wenus Jędrzejewo
Iskra Wyszyny
0:3
Noteć Rosko
Kłos Budzyń
3:2
Arto Trzcianka
Gryf Zofiowo
1:1
Fortuna Wieleń
Sokół Drawsko
0:0
Acer Miały
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
2:1
Radwan Lubasz
Acer Miały
0:3
Unia Ujście
Noteć Rosko
6:1
Zamek Gołańcz
KS Leżenica
5:0
Sokół Drawsko
Huragan Młynkowo
3:3
Kłos Budzyń
Arto Trzcianka
1:0
Gryf Zofiowo
Wenus Jędrzejewo
2:0
Iskra Wyszyny
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
1:0
Wenus Jędrzejewo
Unia Ujście
0:0
KS Leżenica
Iskra Wyszyny
0:3
Acer Miały
Kłos Budzyń
1:2
Noteć Rosko
Arto Trzcianka
1:0
Huragan Młynkowo
Gryf Zofiowo
0:2
Radwan Lubasz
Sokół Drawsko
1:2
Fortuna Wieleń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
5:1
Sokół Drawsko
Fortuna Wieleń
0:1
Unia Ujście
Acer Miały
2:2
Zamek Gołańcz
Noteć Rosko
1:2
Arto Trzcianka
KS Leżenica
7:1
Iskra Wyszyny
Huragan Młynkowo
4:0
Gryf Zofiowo
Wenus Jędrzejewo
0:2
Kłos Budzyń
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
8:0
KS Leżenica
Unia Ujście
0:2
Radwan Lubasz
Iskra Wyszyny
1:3
Fortuna Wieleń
Huragan Młynkowo
0:1
Noteć Rosko
Kłos Budzyń
1:2
Acer Miały
Arto Trzcianka
1:0
Wenus Jędrzejewo
Gryf Zofiowo
2:3
Sokół Drawsko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
3:0
Iskra Wyszyny
Fortuna Wieleń
0:2
Zamek Gołańcz
Acer Miały
2:2
Arto Trzcianka
Noteć Rosko
5:2
Gryf Zofiowo
KS Leżenica
5:1
Kłos Budzyń
Wenus Jędrzejewo
0:5
Huragan Młynkowo
Sokół Drawsko
0:2
Unia Ujście
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
1:2
Radwan Lubasz
Iskra Wyszyny
1:3
Sokół Drawsko
Noteć Rosko
0:2
Wenus Jędrzejewo
Huragan Młynkowo
4:3
Acer Miały
Kłos Budzyń
2:3
Fortuna Wieleń
Arto Trzcianka
0:1
KS Leżenica
Gryf Zofiowo
1:3
Unia Ujście
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
2:0
Kłos Budzyń
Fortuna Wieleń
3:0
Arto Trzcianka
Acer Miały
1:2
Noteć Rosko
Unia Ujście
6:1
Iskra Wyszyny
KS Leżenica
4:0
Huragan Młynkowo
Wenus Jędrzejewo
1:2
Gryf Zofiowo
Sokół Drawsko
1:5
Zamek Gołańcz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
2:1
Unia Ujście
Noteć Rosko
2:0
KS Leżenica
Huragan Młynkowo
0:2
Fortuna Wieleń
Kłos Budzyń
2:1
Sokół Drawsko
Arto Trzcianka
2:3
Radwan Lubasz
Wenus Jędrzejewo
2:1
Acer Miały
Gryf Zofiowo
2:1
Iskra Wyszyny
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
5:1
Huragan Młynkowo
Fortuna Wieleń
2:0
Noteć Rosko
Acer Miały
3:4
Gryf Zofiowo
Unia Ujście
2:0
Kłos Budzyń
Iskra Wyszyny
2:1
Zamek Gołańcz
KS Leżenica
1:0
Wenus Jędrzejewo
Sokół Drawsko
0:7
Arto Trzcianka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Acer Miały
1:1
KS Leżenica
Noteć Rosko
1:3
Radwan Lubasz
Huragan Młynkowo
4:0
Sokół Drawsko
Kłos Budzyń
3:2
Iskra Wyszyny
Arto Trzcianka
0:0
Unia Ujście
Wenus Jędrzejewo
1:2
Fortuna Wieleń
Gryf Zofiowo
1:3
Zamek Gołańcz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
4:1
Wenus Jędrzejewo
Fortuna Wieleń
3:1
Acer Miały
Zamek Gołańcz
3:1
Kłos Budzyń
Unia Ujście
1:2
Huragan Młynkowo
Iskra Wyszyny
0:2
Arto Trzcianka
KS Leżenica
3:0
Gryf Zofiowo
Sokół Drawsko
1:9
Noteć Rosko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości