zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Złotów
3:2
Łobzonka Wyrzysk
Polonia Piła
4:3
Unia Ujście
Wełna Skoki
7:0
Noteć Czarnków
Noteć Rosko
2:9
Polonia Chodzież
Iskra Szydłowo
3:0
Sokół Szamocin
Fortuna Wieleń
5:0
Iskra Wyszyny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Czarnków
0:0
Fortuna Wieleń
Sokół Szamocin
6:1
Unia Ujście
Polonia Chodzież
4:3
Sparta Złotów
Iskra Wyszyny
0:14
Polonia Piła
Iskra Szydłowo
8:0
Noteć Rosko
Łobzonka Wyrzysk
2:0
Wełna Skoki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
4:3
Iskra Wyszyny
Sparta Złotów
1:2
Iskra Szydłowo
Polonia Piła
8:0
Noteć Czarnków
Noteć Rosko
4:4
Sokół Szamocin
Wełna Skoki
2:3
Polonia Chodzież
Fortuna Wieleń
2:1
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Czarnków
2:5
Unia Ujście
Sokół Szamocin
14:0
Iskra Wyszyny
Polonia Chodzież
1:0
Fortuna Wieleń
Iskra Szydłowo
9:1
Wełna Skoki
Noteć Rosko
2:4
Sparta Złotów
Łobzonka Wyrzysk
3:3
Polonia Piła
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
1:5
Łobzonka Wyrzysk
Iskra Wyszyny
0:6
Noteć Czarnków
Sparta Złotów
2:1
Sokół Szamocin
Polonia Piła
1:3
Polonia Chodzież
Fortuna Wieleń
1:6
Iskra Szydłowo
Wełna Skoki
10:0
Noteć Rosko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
2:2
Polonia Piła
Sokół Szamocin
8:0
Noteć Czarnków
Łobzonka Wyrzysk
3:1
Iskra Wyszyny
Sparta Złotów
3:0
Wełna Skoki
Polonia Chodzież
3:0
Unia Ujście
Noteć Rosko
1:2
Fortuna Wieleń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Piła
5:1
Noteć Rosko
Unia Ujście
0:4
Iskra Szydłowo
Noteć Czarnków
2:5
Łobzonka Wyrzysk
Iskra Wyszyny
0:6
Polonia Chodzież
Fortuna Wieleń
0:2
Sparta Złotów
Wełna Skoki
2:1
Sokół Szamocin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Skoki
4:2
Fortuna Wieleń
Sparta Złotów
0:4
Polonia Piła
Sokół Szamocin
6:0
Łobzonka Wyrzysk
Polonia Chodzież
6:0
Noteć Czarnków
Noteć Rosko
3:0
Unia Ujście
Iskra Szydłowo
8:0
Iskra Wyszyny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszyny
2:4
Noteć Rosko
Noteć Czarnków
0:7
Iskra Szydłowo
Polonia Piła
6:0
Wełna Skoki
Unia Ujście
0:7
Sparta Złotów
Łobzonka Wyrzysk
2:4
Polonia Chodzież
Fortuna Wieleń
1:2
Sokół Szamocin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Złotów
3:0
Iskra Wyszyny
Sokół Szamocin
2:5
Polonia Chodzież
Wełna Skoki
8:1
Unia Ujście
Fortuna Wieleń
0:3
Polonia Piła
Noteć Rosko
0:1
Noteć Czarnków
Iskra Szydłowo
1:0
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
2:4
Fortuna Wieleń
Polonia Chodzież
4:0
Iskra Szydłowo
Iskra Wyszyny
6:4
Wełna Skoki
Łobzonka Wyrzysk
2:2
Noteć Rosko
Polonia Piła
1:3
Sokół Szamocin
Noteć Czarnków
0:2
Sparta Złotów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Czarnków
2:0
Wełna Skoki
Unia Ujście
2:2
Polonia Piła
Polonia Chodzież
5:0
Noteć Rosko
Iskra Szydłowo
2:0
Sokół Szamocin
Iskra Wyszyny
0:3
Fortuna Wieleń
Łobzonka Wyrzysk
4:2
Sparta Złotów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
0:1
Noteć Czarnków
Unia Ujście
0:10
Sokół Szamocin
Sparta Złotów
1:3
Polonia Chodzież
Noteć Rosko
- : -
Iskra Szydłowo
Polonia Piła
3:0
Iskra Wyszyny
Wełna Skoki
- : -
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Czarnków
- : -
Polonia Piła
Sokół Szamocin
- : -
Noteć Rosko
Łobzonka Wyrzysk
- : -
Fortuna Wieleń
Iskra Szydłowo
- : -
Sparta Złotów
Polonia Chodzież
- : -
Wełna Skoki
Iskra Wyszyny
- : -
Unia Ujście
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Piła
- : -
Łobzonka Wyrzysk
Fortuna Wieleń
- : -
Polonia Chodzież
Unia Ujście
- : -
Noteć Czarnków
Wełna Skoki
- : -
Iskra Szydłowo
Iskra Wyszyny
- : -
Sokół Szamocin
Sparta Złotów
- : -
Noteć Rosko
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Czarnków
- : -
Iskra Wyszyny
Sokół Szamocin
- : -
Sparta Złotów
Łobzonka Wyrzysk
- : -
Unia Ujście
Iskra Szydłowo
- : -
Fortuna Wieleń
Polonia Chodzież
- : -
Polonia Piła
Noteć Rosko
- : -
Wełna Skoki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszyny
- : -
Łobzonka Wyrzysk
Unia Ujście
- : -
Polonia Chodzież
Polonia Piła
- : -
Iskra Szydłowo
Noteć Czarnków
- : -
Sokół Szamocin
Fortuna Wieleń
- : -
Noteć Rosko
Wełna Skoki
- : -
Sparta Złotów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Łobzonka Wyrzysk
- : -
Noteć Czarnków
Iskra Szydłowo
- : -
Unia Ujście
Noteć Rosko
- : -
Polonia Piła
Sparta Złotów
- : -
Fortuna Wieleń
Sokół Szamocin
- : -
Wełna Skoki
Polonia Chodzież
- : -
Iskra Wyszyny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Piła
- : -
Sparta Złotów
Noteć Czarnków
- : -
Polonia Chodzież
Unia Ujście
- : -
Noteć Rosko
Łobzonka Wyrzysk
- : -
Sokół Szamocin
Fortuna Wieleń
- : -
Wełna Skoki
Iskra Wyszyny
- : -
Iskra Szydłowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
- : -
Fortuna Wieleń
Wełna Skoki
- : -
Polonia Piła
Polonia Chodzież
- : -
Łobzonka Wyrzysk
Sparta Złotów
- : -
Unia Ujście
Iskra Szydłowo
- : -
Noteć Czarnków
Noteć Rosko
- : -
Iskra Wyszyny
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Piła
- : -
Fortuna Wieleń
Noteć Czarnków
- : -
Noteć Rosko
Unia Ujście
- : -
Wełna Skoki
Polonia Chodzież
- : -
Sokół Szamocin
Łobzonka Wyrzysk
- : -
Iskra Szydłowo
Iskra Wyszyny
- : -
Sparta Złotów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
- : -
Unia Ujście
Sokół Szamocin
- : -
Polonia Piła
Iskra Szydłowo
- : -
Polonia Chodzież
Wełna Skoki
- : -
Iskra Wyszyny
Noteć Rosko
- : -
Łobzonka Wyrzysk
Sparta Złotów
- : -
Noteć Czarnków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij