zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Zjednoczeni Kaczory III
Zjednoczeni Kaczory III 25 59 57 - 12 19 2 4
2
Polonia Chodzież
Polonia Chodzież 25 56 54 - 13 17 5 3
3
Noteć Czarnków
Noteć Czarnków 25 53 52 - 18 17 2 6
4
Mieścisko Calcio
Mieścisko Calcio 25 24 23 - 43 7 3 15
5
Sokół Szamocin
Sokół Szamocin 25 19 20 - 55 6 1 18
6
Noteć Dziembowo
Noteć Dziembowo 25 7 7 - 72 2 1 22
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
0:4
Noteć Czarnków
Mieścisko Calcio
0:3
Polonia Chodzież
Zjednoczeni Kaczory III
2:0
Noteć Dziembowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
3:0
Mieścisko Calcio
Polonia Chodzież
2:3
Zjednoczeni Kaczory III
Noteć Czarnków
4:0
Noteć Dziembowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory III
4:2
Sokół Szamocin
Mieścisko Calcio
0:3
Noteć Czarnków
Noteć Dziembowo
0:4
Polonia Chodzież
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieścisko Calcio
0:3
Zjednoczeni Kaczory III
Sokół Szamocin
2:0
Noteć Dziembowo
Noteć Czarnków
1:1
Polonia Chodzież
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Dziembowo
3:0
Mieścisko Calcio
Zjednoczeni Kaczory III
1:2
Noteć Czarnków
Polonia Chodzież
1:1
Sokół Szamocin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieścisko Calcio
3:0
Sokół Szamocin
Zjednoczeni Kaczory III
0:1
Noteć Czarnków
Noteć Dziembowo
0:3
Polonia Chodzież
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieścisko Calcio
1:0
Zjednoczeni Kaczory III
Noteć Czarnków
3:0
Noteć Dziembowo
Sokół Szamocin
0:4
Polonia Chodzież
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory III
4:0
Sokół Szamocin
Polonia Chodzież
2:0
Noteć Czarnków
Noteć Dziembowo
0:3
Mieścisko Calcio
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory III
3:0
Noteć Dziembowo
Mieścisko Calcio
1:2
Polonia Chodzież
Sokół Szamocin
0:5
Noteć Czarnków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory III
0:0
Polonia Chodzież
Noteć Dziembowo
0:3
Sokół Szamocin
Noteć Czarnków
6:1
Mieścisko Calcio
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory III
3:0
Mieścisko Calcio
Noteć Dziembowo
2:1
Sokół Szamocin
Polonia Chodzież
1:1
Noteć Czarnków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
1:2
Polonia Chodzież
Zjednoczeni Kaczory III
3:0
Noteć Dziembowo
Mieścisko Calcio
0:2
Noteć Czarnków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Dziembowo
0:0
Mieścisko Calcio
Polonia Chodzież
1:3
Zjednoczeni Kaczory III
Noteć Czarnków
4:0
Sokół Szamocin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory III
3:1
Noteć Czarnków
Noteć Dziembowo
0:1
Polonia Chodzież
Mieścisko Calcio
1:0
Sokół Szamocin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
1:3
Zjednoczeni Kaczory III
Polonia Chodzież
2:0
Mieścisko Calcio
Noteć Czarnków
2:1
Noteć Dziembowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Dziembowo
0:6
Zjednoczeni Kaczory III
Polonia Chodzież
2:0
Mieścisko Calcio
Noteć Czarnków
3:0
Sokół Szamocin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory III
3:0
Sokół Szamocin
Noteć Dziembowo
0:4
Polonia Chodzież
Mieścisko Calcio
0:2
Noteć Czarnków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
1:3
Mieścisko Calcio
Polonia Chodzież
1:0
Zjednoczeni Kaczory III
Noteć Czarnków
2:0
Noteć Dziembowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory III
3:0
Mieścisko Calcio
Noteć Dziembowo
0:1
Sokół Szamocin
Polonia Chodzież
1:0
Noteć Czarnków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
0:4
Polonia Chodzież
Mieścisko Calcio
3:1
Noteć Dziembowo
Noteć Czarnków
0:3
Zjednoczeni Kaczory III
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
2:1
Mieścisko Calcio
Polonia Chodzież
9:0
Noteć Dziembowo
Noteć Czarnków
0:1
Zjednoczeni Kaczory III
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory III
2:0
Sokół Szamocin
Noteć Dziembowo
0:6
Mieścisko Calcio
Polonia Chodzież
3:1
Noteć Czarnków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
0:1
Polonia Chodzież
Mieścisko Calcio
0:0
Zjednoczeni Kaczory III
Noteć Czarnków
2:0
Noteć Dziembowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Dziembowo
0:3
Zjednoczeni Kaczory III
Polonia Chodzież
0:0
Mieścisko Calcio
Noteć Czarnków
1:0
Sokół Szamocin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
2:0
Noteć Dziembowo
Zjednoczeni Kaczory III
1:0
Polonia Chodzież
Mieścisko Calcio
0:2
Noteć Czarnków
Grupa 6
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Zjednoczeni Kaczory
Zjednoczeni Kaczory 20 45 48 - 12 13 6 1
2
FA Piła II(Bayern)
FA Piła II(Bayern) 20 41 46 - 17 13 2 5
3
Iskra Szydłowo
Iskra Szydłowo 20 30 27 - 23 8 6 6
4
UKS 2014 Kotuń
UKS 2014 Kotuń 20 15 20 - 46 4 3 13
5
Akademia Bambinis Trzcianka
Akademia Bambinis Trzcianka 20 10 13 - 56 3 1 16
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
3:0
Derby Stara Łubianka
UKS 2014 Kotuń
3:2
Akademia Bambinis Trzcianka
FA Piła II(Bayern)
1:1
Iskra Szydłowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
3:1
Akademia Bambinis Trzcianka
Derby Stara Łubianka
0:3
FA Piła II(Bayern)
UKS 2014 Kotuń
1:3
Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
3:0
Derby Stara Łubianka
FA Piła II(Bayern)
0:1
UKS 2014 Kotuń
Akademia Bambinis Trzcianka
1:6
Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 2014 Kotuń
0:2
Iskra Szydłowo
Derby Stara Łubianka
0:3
Akademia Bambinis Trzcianka
FA Piła II(Bayern)
1:1
Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Derby Stara Łubianka
0:3
UKS 2014 Kotuń
Iskra Szydłowo
0:1
Zjednoczeni Kaczory
Akademia Bambinis Trzcianka
0:2
FA Piła II(Bayern)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 2014 Kotuń
1:1
Akademia Bambinis Trzcianka
Derby Stara Łubianka
0:3
Iskra Szydłowo
Zjednoczeni Kaczory
1:2
FA Piła II(Bayern)
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Derby Stara Łubianka
0:3
UKS 2014 Kotuń
Akademia Bambinis Trzcianka
0:3
Zjednoczeni Kaczory
Iskra Szydłowo
1:3
FA Piła II(Bayern)
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
3:0
Derby Stara Łubianka
UKS 2014 Kotuń
1:3
Iskra Szydłowo
FA Piła II(Bayern)
3:0
Akademia Bambinis Trzcianka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 2014 Kotuń
1:1
Zjednoczeni Kaczory
Derby Stara Łubianka
0:3
FA Piła II(Bayern)
Iskra Szydłowo
3:1
Akademia Bambinis Trzcianka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Piła II(Bayern)
7:0
UKS 2014 Kotuń
Zjednoczeni Kaczory
0:0
Iskra Szydłowo
Akademia Bambinis Trzcianka
3:0
Derby Stara Łubianka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
2:2
Iskra Szydłowo
Akademia Bambinis Trzcianka
1:0
UKS 2014 Kotuń
FA Piła II(Bayern)
3:0
Derby Stara Łubianka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
2:0
FA Piła II(Bayern)
Iskra Szydłowo
0:2
Akademia Bambinis Trzcianka
Derby Stara Łubianka
0:3
UKS 2014 Kotuń
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 2014 Kotuń
0:2
FA Piła II(Bayern)
Zjednoczeni Kaczory
4:0
Akademia Bambinis Trzcianka
Iskra Szydłowo
3:0
Derby Stara Łubianka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
3:0
UKS 2014 Kotuń
FA Piła II(Bayern)
5:0
Akademia Bambinis Trzcianka
Zjednoczeni Kaczory
3:0
Derby Stara Łubianka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
4:1
UKS 2014 Kotuń
Iskra Szydłowo
1:4
FA Piła II(Bayern)
Akademia Bambinis Trzcianka
3:0
Derby Stara Łubianka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
5:0
UKS 2014 Kotuń
Akademia Bambinis Trzcianka
0:2
Iskra Szydłowo
FA Piła II(Bayern)
3:0
Derby Stara Łubianka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
3:0
Derby Stara Łubianka
Akademia Bambinis Trzcianka
1:3
Zjednoczeni Kaczory
FA Piła II(Bayern)
3:1
UKS 2014 Kotuń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
0:0
Iskra Szydłowo
FA Piła II(Bayern)
5:1
Akademia Bambinis Trzcianka
Derby Stara Łubianka
0:3
UKS 2014 Kotuń
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
0:1
FA Piła II(Bayern)
Akademia Bambinis Trzcianka
2:1
UKS 2014 Kotuń
Derby Stara Łubianka
0:3
Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
4:0
FA Piła II(Bayern)
Derby Stara Łubianka
0:3
Akademia Bambinis Trzcianka
UKS 2014 Kotuń
4:0
Iskra Szydłowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 2014 Kotuń
Pauza
Iskra Szydłowo
1:1
Zjednoczeni Kaczory
Akademia Bambinis Trzcianka
0:3
FA Piła II(Bayern)
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
Pauza
FA Piła II(Bayern)
0:1
Iskra Szydłowo
UKS 2014 Kotuń
3:0
Akademia Bambinis Trzcianka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Piła II(Bayern)
Pauza
Akademia Bambinis Trzcianka
0:3
Iskra Szydłowo
UKS 2014 Kotuń
1:2
Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
Pauza
Zjednoczeni Kaczory
3:0
Akademia Bambinis Trzcianka
FA Piła II(Bayern)
4:0
UKS 2014 Kotuń
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Bambinis Trzcianka
Pauza
Zjednoczeni Kaczory
2:0
FA Piła II(Bayern)
Iskra Szydłowo
1:1
UKS 2014 Kotuń
Grupa 7
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
MOSiR Piła
MOSiR Piła 23 53 40 - 14 17 2 4
2
Soccer Piła
Soccer Piła 23 52 38 - 8 15 7 1
3
FA Piła
FA Piła 24 45 40 - 11 13 6 5
4
Orkan Śmiłowo
Orkan Śmiłowo 24 27 19 - 30 7 6 11
5
Zjednoczeni Kaczory II
Zjednoczeni Kaczory II 24 11 3 - 38 2 5 17 5 8 3 - 1
6
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie 24 11 10 - 49 3 2 19 5 5 1 - 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Śmiłowo
1:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Soccer Piła
1:1
FA Piła
MOSiR Piła
3:0
Zjednoczeni Kaczory II
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Śmiłowo
1:1
Soccer Piła
FA Piła
1:2
MOSiR Piła
Zjednoczeni Kaczory II
0:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Piła
2:1
Orkan Śmiłowo
Soccer Piła
5:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Zjednoczeni Kaczory II
0:0
FA Piła
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Soccer Piła
0:1
MOSiR Piła
Orkan Śmiłowo
0:0
Zjednoczeni Kaczory II
FA Piła
4:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory II
0:0
Soccer Piła
MOSiR Piła
3:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
FA Piła
0:2
Orkan Śmiłowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Piła
0:1
Soccer Piła
Zjednoczeni Kaczory II
0:2
MOSiR Piła
Orkan Śmiłowo
3:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Piła
4:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Zjednoczeni Kaczory II
0:2
Orkan Śmiłowo
Soccer Piła
1:1
MOSiR Piła
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Piła
2:0
Orkan Śmiłowo
Zjednoczeni Kaczory II
1:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory II
0:3
FA Piła
Soccer Piła
2:0
Orkan Śmiłowo
MOSiR Piła
3:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory II
0:2
Soccer Piła
MOSiR Piła
0:0
Orkan Śmiłowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Piła
4:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Zjednoczeni Kaczory II
0:1
Orkan Śmiłowo
MOSiR Piła
0:2
Soccer Piła
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Soccer Piła
2:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
MOSiR Piła
2:0
Zjednoczeni Kaczory II
Orkan Śmiłowo
1:1
FA Piła
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Piła
2:0
MOSiR Piła
Zjednoczeni Kaczory II
0:2
Soccer Piła
Orkan Śmiłowo
3:1
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory II
0:4
FA Piła
Soccer Piła
1:0
Orkan Śmiłowo
MOSiR Piła
3:1
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Piła
0:1
Soccer Piła
Zjednoczeni Kaczory II
2:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Orkan Śmiłowo
1:3
MOSiR Piła
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Piła
1:1
Soccer Piła
Zjednoczeni Kaczory II
0:1
MOSiR Piła
Orkan Śmiłowo
0:3
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory II
0:2
FA Piła
Soccer Piła
2:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
MOSiR Piła
3:0
Orkan Śmiłowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Piła
0:2
MOSiR Piła
Zjednoczeni Kaczory II
0:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Orkan Śmiłowo
0:3
Soccer Piła
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Piła
2:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Soccer Piła
3:0
Zjednoczeni Kaczory II
MOSiR Piła
3:1
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Orkan Śmiłowo
0:3
FA Piła
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Piła
3:0
Zjednoczeni Kaczory II
MOSiR Piła
1:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Orkan Śmiłowo
1:1
Soccer Piła
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Piła
2:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Zjednoczeni Kaczory II
0:3
Soccer Piła
MOSiR Piła
1:0
Orkan Śmiłowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory II
0:1
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Soccer Piła
3:2
MOSiR Piła
Orkan Śmiłowo
0:0
FA Piła
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
FA Piła
0:0
Soccer Piła
Zjednoczeni Kaczory II
0:2
MOSiR Piła
Orkan Śmiłowo
0:3
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Soccer Piła
1:0
Akademia Reissa Miasteczko Krajeńskie
MOSiR Piła
0:1
FA Piła
Orkan Śmiłowo
2:0
Zjednoczeni Kaczory II
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości