zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
0:1
Sokół Damasławek
Orzeł Osiek
2:1
Zamek III Goool Gołańcz
Sokół Mieścisko
5:0
Leśnik Margonin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
1:3
Orzeł Osiek
Zamek III Goool Gołańcz
0:2
Sokół Mieścisko
Sokół Damasławek
2:0
Leśnik Margonin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Mieścisko
7:0
Unia Wapno
Orzeł Osiek
2:3
Sokół Damasławek
Leśnik Margonin
0:2
Zamek III Goool Gołańcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Osiek
0:5
Sokół Mieścisko
Unia Wapno
0:0
Leśnik Margonin
Sokół Damasławek
4:0
Zamek III Goool Gołańcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
1:0
Orzeł Osiek
Sokół Mieścisko
0:0
Sokół Damasławek
Zamek III Goool Gołańcz
3:0
Unia Wapno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Osiek
1:0
Unia Wapno
Sokół Mieścisko
0:2
Sokół Damasławek
Leśnik Margonin
1:1
Zamek III Goool Gołańcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Osiek
0:1
Sokół Mieścisko
Sokół Damasławek
1:1
Leśnik Margonin
Unia Wapno
0:1
Zamek III Goool Gołańcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
1:0
Orzeł Osiek
Sokół Mieścisko
2:0
Unia Wapno
Zamek III Goool Gołańcz
0:0
Sokół Damasławek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Mieścisko
4:1
Leśnik Margonin
Orzeł Osiek
0:0
Zamek III Goool Gołańcz
Unia Wapno
0:1
Sokół Damasławek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek III Goool Gołańcz
0:2
Sokół Mieścisko
Leśnik Margonin
2:1
Unia Wapno
Sokół Damasławek
2:1
Orzeł Osiek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Mieścisko
3:0
Orzeł Osiek
Leśnik Margonin
3:0
Unia Wapno
Zamek III Goool Gołańcz
0:0
Sokół Damasławek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Mieścisko
3:1
Leśnik Margonin
Unia Wapno
0:3
Zamek III Goool Gołańcz
Orzeł Osiek
0:3
Sokół Damasławek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek III Goool Gołańcz
0:6
Sokół Mieścisko
Leśnik Margonin
3:0
Orzeł Osiek
Sokół Damasławek
3:0
Unia Wapno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
1:2
Zamek III Goool Gołańcz
Sokół Mieścisko
3:0
Sokół Damasławek
Orzeł Osiek
3:3*
Unia Wapno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Damasławek
3:2
Leśnik Margonin
Zamek III Goool Gołańcz
3:0
Orzeł Osiek
Unia Wapno
0:3
Sokół Mieścisko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości