zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszyny
0:3*
Skoczek Skoki
Leśnik Margonin
0:0
Kłos Budzyń
Polonia II Chodzież
2:1
Polonia Chodzież
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszyny
0:3*
Leśnik Margonin
Kłos Budzyń
5:1
Polonia II Chodzież
Skoczek Skoki
1:4
Polonia Chodzież
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Chodzież
3:0*
Iskra Wyszyny
Leśnik Margonin
2:0
Skoczek Skoki
Polonia Chodzież
0:2
Kłos Budzyń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
2:0
Polonia II Chodzież
Iskra Wyszyny
0:3*
Polonia Chodzież
Skoczek Skoki
0:5
Kłos Budzyń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
0:0
Leśnik Margonin
Polonia II Chodzież
1:1
Skoczek Skoki
Kłos Budzyń
3:0*
Iskra Wyszyny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
0:1
Iskra Wyszyny
Polonia II Chodzież
2:1
Skoczek Skoki
Polonia Chodzież
1:3
Kłos Budzyń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
0:2
Polonia II Chodzież
Skoczek Skoki
0:0
Polonia Chodzież
Iskra Wyszyny
0:3
Kłos Budzyń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
0:0
Leśnik Margonin
Polonia II Chodzież
2:0
Iskra Wyszyny
Kłos Budzyń
2:0
Skoczek Skoki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Chodzież
5:0
Polonia Chodzież
Leśnik Margonin
0:1
Kłos Budzyń
Iskra Wyszyny
1:2
Skoczek Skoki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Budzyń
1:0
Polonia II Chodzież
Polonia Chodzież
0:2
Iskra Wyszyny
Skoczek Skoki
2:1
Leśnik Margonin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Chodzież
3:0
Leśnik Margonin
Polonia Chodzież
0:0
Iskra Wyszyny
Kłos Budzyń
2:0
Skoczek Skoki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Chodzież
1:0
Polonia Chodzież
Iskra Wyszyny
0:2
Kłos Budzyń
Leśnik Margonin
0:3
Skoczek Skoki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Budzyń
4:0
Polonia II Chodzież
Polonia Chodzież
3:0
Leśnik Margonin
Skoczek Skoki
0:2
Iskra Wyszyny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
0:2
Kłos Budzyń
Polonia II Chodzież
2:1
Skoczek Skoki
Leśnik Margonin
0:3
Iskra Wyszyny
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Skoczek Skoki
2:0
Polonia Chodzież
Kłos Budzyń
3:0
Leśnik Margonin
Iskra Wyszyny
0:1
Polonia II Chodzież
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
3:3*
Polonia II Chodzież
Kłos Budzyń
5:0
Leśnik Margonin
Skoczek Skoki
0:1
Iskra Wyszyny
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
0:3
Kłos Budzyń
Leśnik Margonin
0:2
Skoczek Skoki
Polonia II Chodzież
0:3
Iskra Wyszyny
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Skoczek Skoki
3:0
Polonia Chodzież
Kłos Budzyń
3:0
Polonia II Chodzież
Iskra Wyszyny
2:1
Leśnik Margonin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Budzyń
2:0
Skoczek Skoki
Polonia Chodzież
0:3
Iskra Wyszyny
Polonia II Chodzież
0:3
Leśnik Margonin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszyny
2:1
Kłos Budzyń
Skoczek Skoki
3:0
Polonia II Chodzież
Leśnik Margonin
3:0
Polonia Chodzież
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości