Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jastrowie
2:6
Korona Stróżewo
Sokół Damasławek
2:4
Noteć Rosko
Radwan Lubasz
2:6
Płomień Połajewo
MLKS Sparta Złotów
3:1
Polonia Chodzież
Zamek Gołańcz
0:1
Orkan Śmiłowo
Włókniarz Okonek
2:3
Leśnik Margonin
Wenus Jędrzejewo
1:2
Noteć Czarnków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
4:3
Sokół Damasławek
Korona Stróżewo
3:1
Polonia Chodzież
Noteć Rosko
1:3
Polonia Jastrowie
Orkan Śmiłowo
4:0
Włókniarz Okonek
Płomień Połajewo
3:2
Zamek Gołańcz
MLKS Sparta Złotów
0:0
Stella Białośliwie
Wenus Jędrzejewo
1:1
Radwan Lubasz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
1:3
Płomień Połajewo
Polonia Chodzież
3:1
Noteć Rosko
Polonia Jastrowie
2:5
Leśnik Margonin
Noteć Czarnków
6:0
Radwan Lubasz
Stella Białośliwie
1:2
Korona Stróżewo
Zamek Gołańcz
2:0
Wenus Jędrzejewo
Sokół Damasławek
0:3
Orkan Śmiłowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
4:1
Polonia Chodzież
Noteć Czarnków
1:4
MLKS Sparta Złotów
Wenus Jędrzejewo
3:0
Włókniarz Okonek
Radwan Lubasz
2:5
Zamek Gołańcz
Sokół Damasławek
1:7
Płomień Połajewo
Noteć Rosko
2:3
Stella Białośliwie
Orkan Śmiłowo
4:1
Polonia Jastrowie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
0:4
Orkan Śmiłowo
Polonia Jastrowie
0:7
Płomień Połajewo
Stella Białośliwie
0:0
Leśnik Margonin
Zamek Gołańcz
2:2
Noteć Czarnków
Włókniarz Okonek
1:2
Radwan Lubasz
MLKS Sparta Złotów
0:0
Korona Stróżewo
Sokół Damasławek
4:2
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Czarnków
1:4
Korona Stróżewo
Zamek Gołańcz
5:1
Włókniarz Okonek
Wenus Jędrzejewo
1:2
Polonia Jastrowie
Radwan Lubasz
2:3
Sokół Damasławek
Płomień Połajewo
5:0
Polonia Chodzież
Orkan Śmiłowo
1:1
Stella Białośliwie
Noteć Rosko
0:1
MLKS Sparta Złotów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
1:3
Wenus Jędrzejewo
Polonia Jastrowie
2:0
Radwan Lubasz
Stella Białośliwie
1:1
Płomień Połajewo
Korona Stróżewo
2:2
Noteć Rosko
MLKS Sparta Złotów
3:1
Leśnik Margonin
Włókniarz Okonek
4:3
Noteć Czarnków
Sokół Damasławek
1:1
Zamek Gołańcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
5:1
Polonia Jastrowie
Włókniarz Okonek
1:2
Sokół Damasławek
Noteć Czarnków
1:0
Noteć Rosko
Wenus Jędrzejewo
1:1
Stella Białośliwie
Radwan Lubasz
2:3
Polonia Chodzież
Leśnik Margonin
0:5
Korona Stróżewo
Orkan Śmiłowo
0:2
MLKS Sparta Złotów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
1:4
Zamek Gołańcz
Polonia Jastrowie
1:0
Włókniarz Okonek
Noteć Rosko
2:2
Leśnik Margonin
Stella Białośliwie
0:3*
Radwan Lubasz
Korona Stróżewo
0:6
Orkan Śmiłowo
MLKS Sparta Złotów
1:4
Płomień Połajewo
Sokół Damasławek
0:1
Noteć Czarnków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
2:2
Stella Białośliwie
Włókniarz Okonek
2:1
Polonia Chodzież
Noteć Czarnków
2:6
Leśnik Margonin
Wenus Jędrzejewo
1:1
MLKS Sparta Złotów
Płomień Połajewo
3:4
Korona Stróżewo
Sokół Damasławek
5:0
Polonia Jastrowie
Orkan Śmiłowo
5:1
Noteć Rosko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
1:1
Orkan Śmiłowo
Polonia Chodzież
2:1
Sokół Damasławek
Polonia Jastrowie
1:1
Noteć Czarnków
MLKS Sparta Złotów
5:1
Radwan Lubasz
Korona Stróżewo
7:2
Wenus Jędrzejewo
Noteć Rosko
1:3
Płomień Połajewo
Stella Białośliwie
2:1
Włókniarz Okonek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jastrowie
3:0
Polonia Chodzież
Zamek Gołańcz
0:5
MLKS Sparta Złotów
Noteć Czarnków
1:4
Orkan Śmiłowo
Wenus Jędrzejewo
3:1
Noteć Rosko
Płomień Połajewo
6:2
Leśnik Margonin
Sokół Damasławek
2:7
Stella Białośliwie
Radwan Lubasz
0:3*
Korona Stróżewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
4:2
Wenus Jędrzejewo
Korona Stróżewo
5:1
Zamek Gołańcz
Polonia Chodzież
3:2
Noteć Czarnków
Noteć Rosko
3:1
Radwan Lubasz
MLKS Sparta Złotów
8:1
Włókniarz Okonek
Stella Białośliwie
0:2
Polonia Jastrowie
Orkan Śmiłowo
4:1
Płomień Połajewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
3:2
Radwan Lubasz
Zamek Gołańcz
1:2
Noteć Rosko
Włókniarz Okonek
0:2
Korona Stróżewo
Polonia Chodzież
1:1
Stella Białośliwie
Noteć Czarnków
3:1
Płomień Połajewo
Wenus Jędrzejewo
0:3
Orkan Śmiłowo
Sokół Damasławek
0:2
MLKS Sparta Złotów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
0:4
Zamek Gołańcz
Korona Stróżewo
4:1
Sokół Damasławek
Noteć Rosko
3:2
Włókniarz Okonek
Stella Białośliwie
4:1
Noteć Czarnków
Orkan Śmiłowo
9:1
Radwan Lubasz
MLKS Sparta Złotów
5:0
Polonia Jastrowie
Płomień Połajewo
5:1
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
5:1
Włókniarz Okonek
Korona Stróżewo
5:1
Polonia Jastrowie
Orkan Śmiłowo
2:1
Zamek Gołańcz
Noteć Rosko
4:0
Sokół Damasławek
Płomień Połajewo
3:2
Radwan Lubasz
Polonia Chodzież
0:4
MLKS Sparta Złotów
Noteć Czarnków
5:0
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
6:1
Płomień Połajewo
Sokół Damasławek
0:2
Leśnik Margonin
Radwan Lubasz
6:1
Wenus Jędrzejewo
Włókniarz Okonek
0:4
Orkan Śmiłowo
Polonia Chodzież
0:3
Korona Stróżewo
Polonia Jastrowie
0:1
Noteć Rosko
Stella Białośliwie
1:2
MLKS Sparta Złotów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
3:0
Polonia Jastrowie
Korona Stróżewo
4:2
Stella Białośliwie
Noteć Czarnków
2:1
Radwan Lubasz
Wenus Jędrzejewo
0:3
Zamek Gołańcz
Noteć Rosko
1:0
Polonia Chodzież
Płomień Połajewo
7:2
Włókniarz Okonek
Orkan Śmiłowo
3:1
Sokół Damasławek
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Białośliwie
1:2
Noteć Rosko
Zamek Gołańcz
11:1
Radwan Lubasz
Włókniarz Okonek
2:1
Wenus Jędrzejewo
Polonia Jastrowie
0:4
Orkan Śmiłowo
MLKS Sparta Złotów
2:1
Noteć Czarnków
Polonia Chodzież
1:3
Leśnik Margonin
Płomień Połajewo
1:2
Sokół Damasławek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
2:0
Stella Białośliwie
Korona Stróżewo
2:3
MLKS Sparta Złotów
Noteć Czarnków
1:1
Zamek Gołańcz
Wenus Jędrzejewo
1:5
Sokół Damasławek
Radwan Lubasz
2:0
Włókniarz Okonek
Płomień Połajewo
2:1
Polonia Jastrowie
Orkan Śmiłowo
3:2
Polonia Chodzież
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Stróżewo
4:5
Noteć Czarnków
Polonia Chodzież
1:3
Płomień Połajewo
Stella Białośliwie
0:8
Orkan Śmiłowo
Włókniarz Okonek
1:4
Zamek Gołańcz
Polonia Jastrowie
1:2
Wenus Jędrzejewo
Sokół Damasławek
2:2
Radwan Lubasz
MLKS Sparta Złotów
2:1
Noteć Rosko
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
2:1
MLKS Sparta Złotów
Zamek Gołańcz
4:0
Sokół Damasławek
Noteć Czarnków
5:0
Włókniarz Okonek
Radwan Lubasz
0:2
Polonia Jastrowie
Płomień Połajewo
3:2
Stella Białośliwie
Noteć Rosko
6:2
Korona Stróżewo
Wenus Jędrzejewo
1:0
Polonia Chodzież
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Stróżewo
1:1
Leśnik Margonin
Polonia Chodzież
1:1
Radwan Lubasz
Polonia Jastrowie
1:4
Zamek Gołańcz
Stella Białośliwie
4:2
Wenus Jędrzejewo
MLKS Sparta Złotów
1:4
Orkan Śmiłowo
Sokół Damasławek
1:3
Włókniarz Okonek
Noteć Rosko
3:1
Noteć Czarnków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
3:1
Noteć Rosko
Zamek Gołańcz
5:0
Polonia Chodzież
Włókniarz Okonek
0:3
Polonia Jastrowie
Noteć Czarnków
2:3
Sokół Damasławek
Radwan Lubasz
5:0
Stella Białośliwie
Płomień Połajewo
0:1
MLKS Sparta Złotów
Orkan Śmiłowo
1:0
Korona Stróżewo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
2:4
Noteć Czarnków
Polonia Chodzież
2:3
Włókniarz Okonek
Polonia Jastrowie
1:3
Sokół Damasławek
Stella Białośliwie
0:1
Zamek Gołańcz
MLKS Sparta Złotów
9:0
Wenus Jędrzejewo
Korona Stróżewo
1:5
Płomień Połajewo
Noteć Rosko
0:3
Orkan Śmiłowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
1:2
Stella Białośliwie
Noteć Czarnków
2:2
Polonia Jastrowie
Wenus Jędrzejewo
2:2
Korona Stróżewo
Radwan Lubasz
1:3
MLKS Sparta Złotów
Płomień Połajewo
2:1
Noteć Rosko
Orkan Śmiłowo
7:0
Leśnik Margonin
Sokół Damasławek
2:1
Polonia Chodzież
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
0:0
Polonia Jastrowie
MLKS Sparta Złotów
2:2
Zamek Gołańcz
Leśnik Margonin
1:4
Płomień Połajewo
Korona Stróżewo
3:0
Radwan Lubasz
Stella Białośliwie
4:1
Sokół Damasławek
Noteć Rosko
0:1
Wenus Jędrzejewo
Orkan Śmiłowo
2:2
Noteć Czarnków
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
1:1
MLKS Sparta Złotów
Polonia Jastrowie
2:3
Stella Białośliwie
Noteć Czarnków
3:1
Polonia Chodzież
Wenus Jędrzejewo
3:3
Leśnik Margonin
Radwan Lubasz
4:2
Noteć Rosko
Zamek Gołańcz
1:1
Korona Stróżewo
Płomień Połajewo
2:9
Orkan Śmiłowo
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Sparta Złotów
5:1
Sokół Damasławek
Korona Stróżewo
7:2
Włókniarz Okonek
Stella Białośliwie
0:0
Polonia Chodzież
Radwan Lubasz
1:0
Leśnik Margonin
Płomień Połajewo
8:4
Noteć Czarnków
Noteć Rosko
0:4
Zamek Gołańcz
Orkan Śmiłowo
6:0
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
2:6
Orkan Śmiłowo
Zamek Gołańcz
1:0
Leśnik Margonin
Włókniarz Okonek
2:3
Noteć Rosko
Polonia Jastrowie
0:2
MLKS Sparta Złotów
Sokół Damasławek
1:4
Korona Stróżewo
Noteć Czarnków
6:0
Stella Białośliwie
Wenus Jędrzejewo
3:6
Płomień Połajewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości