zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
Pauza
Fortuna Wieleń
5:5
KS Leżenica
Lubuszanin Trzcianka
6:1
Kłos Budzyń
Korona Stróżewo
3:6
Leśnik Margonin
Płomień Połajewo
1:7
Zamek Gołańcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
Pauza
Płomień Połajewo
1:5
Lubuszanin Trzcianka
Kłos Budzyń
1:6
Korona Stróżewo
Leśnik Margonin
3:0
Fortuna Wieleń
KS Leżenica
1:8
Nielba Wągrowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leżenica
Pauza
Fortuna Wieleń
1:1
Kłos Budzyń
Korona Stróżewo
8:3
Płomień Połajewo
Lubuszanin Trzcianka
3:3
Zamek Gołańcz
Nielba Wągrowiec
6:0
Leśnik Margonin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
Pauza
Kłos Budzyń
0:5
Nielba Wągrowiec
Lubuszanin Trzcianka
1:0
Korona Stróżewo
Zamek Gołańcz
4:1
KS Leżenica
Płomień Połajewo
0:4
Fortuna Wieleń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Budzyń
Pauza
Fortuna Wieleń
0:2
Lubuszanin Trzcianka
Nielba Wągrowiec
10:0
Płomień Połajewo
Korona Stróżewo
3:5
Zamek Gołańcz
KS Leżenica
1:3
Leśnik Margonin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
Pauza
Korona Stróżewo
2:4
Fortuna Wieleń
Kłos Budzyń
1:8
KS Leżenica
Lubuszanin Trzcianka
0:5
Nielba Wągrowiec
Zamek Gołańcz
0:3
Leśnik Margonin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
Pauza
Fortuna Wieleń
1:0
Zamek Gołańcz
KS Leżenica
1:0
Płomień Połajewo
Leśnik Margonin
1:3
Kłos Budzyń
Nielba Wągrowiec
11:0
Korona Stróżewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Stróżewo
Pauza
Fortuna Wieleń
0:9
Nielba Wągrowiec
Zamek Gołańcz
2:1
Kłos Budzyń
Lubuszanin Trzcianka
3:1
KS Leżenica
Płomień Połajewo
3:2
Leśnik Margonin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
Pauza
Leśnik Margonin
2:2
Lubuszanin Trzcianka
Kłos Budzyń
0:8
Płomień Połajewo
Nielba Wągrowiec
7:0
Zamek Gołańcz
KS Leżenica
10:1
Korona Stróżewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
Pauza
KS Leżenica
3:1
Fortuna Wieleń
Kłos Budzyń
0:1
Lubuszanin Trzcianka
Zamek Gołańcz
3:0*
Płomień Połajewo
Leśnik Margonin
0:3*
Korona Stróżewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
Pauza
Korona Stróżewo
- : -
Kłos Budzyń
Lubuszanin Trzcianka
- : -
Płomień Połajewo
Nielba Wągrowiec
- : -
KS Leżenica
Fortuna Wieleń
- : -
Leśnik Margonin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leżenica
Pauza
Płomień Połajewo
3:8
Korona Stróżewo
Kłos Budzyń
- : -
Fortuna Wieleń
Zamek Gołańcz
- : -
Lubuszanin Trzcianka
Leśnik Margonin
- : -
Nielba Wągrowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
Pauza
Korona Stróżewo
- : -
Lubuszanin Trzcianka
Fortuna Wieleń
- : -
Płomień Połajewo
KS Leżenica
- : -
Zamek Gołańcz
Nielba Wągrowiec
- : -
Kłos Budzyń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Budzyń
Pauza
Płomień Połajewo
- : -
Nielba Wągrowiec
Lubuszanin Trzcianka
- : -
Fortuna Wieleń
Zamek Gołańcz
- : -
Korona Stróżewo
Leśnik Margonin
- : -
KS Leżenica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
Pauza
Fortuna Wieleń
- : -
Korona Stróżewo
KS Leżenica
- : -
Kłos Budzyń
Nielba Wągrowiec
- : -
Lubuszanin Trzcianka
Leśnik Margonin
- : -
Zamek Gołańcz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
Pauza
Korona Stróżewo
- : -
Nielba Wągrowiec
Płomień Połajewo
- : -
KS Leżenica
Zamek Gołańcz
- : -
Fortuna Wieleń
Kłos Budzyń
- : -
Leśnik Margonin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Stróżewo
Pauza
KS Leżenica
- : -
Lubuszanin Trzcianka
Nielba Wągrowiec
- : -
Fortuna Wieleń
Kłos Budzyń
- : -
Zamek Gołańcz
Leśnik Margonin
- : -
Płomień Połajewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
Pauza
Korona Stróżewo
- : -
KS Leżenica
Płomień Połajewo
- : -
Kłos Budzyń
Zamek Gołańcz
- : -
Nielba Wągrowiec
Lubuszanin Trzcianka
- : -
Leśnik Margonin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości