zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnowia Tarnówka
7:3
Łobzonka Wyrzysk
Iskra Krajenka
2:0
Sokół Szamocin
Zryw Sypniewo
0:5
Unia Wapno
Noteć Miasteczko Krajeńskie
2:1
Sokół Kościerzyn Wielki
Iskra Bądecz
2:1
Czarni Ferdynandowo
Sokół Mieścisko
2:0
Jedność Zakrzewo
Błyskawica Nieżychowo
1:0
Piast Złotów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
6:1
Iskra Krajenka
Sokół Szamocin
6:0
Noteć Miasteczko Krajeńskie
Piast Złotów
4:2
Zryw Sypniewo
Iskra Bądecz
2:2
Błyskawica Nieżychowo
Sokół Mieścisko
8:0
Tarnowia Tarnówka
Jedność Zakrzewo
6:1
Czarni Ferdynandowo
Łobzonka Wyrzysk
3:1
Sokół Kościerzyn Wielki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krajenka
5:1
Piast Złotów
Zryw Sypniewo
4:1
Iskra Bądecz
Noteć Miasteczko Krajeńskie
0:4
Unia Wapno
Tarnowia Tarnówka
6:1
Czarni Ferdynandowo
Błyskawica Nieżychowo
1:1
Jedność Zakrzewo
Sokół Kościerzyn Wielki
2:2
Sokół Szamocin
Łobzonka Wyrzysk
1:1
Sokół Mieścisko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnowia Tarnówka
5:2
Błyskawica Nieżychowo
Łobzonka Wyrzysk
2:3
Sokół Szamocin
Jedność Zakrzewo
2:2
Zryw Sypniewo
Unia Wapno
4:0
Sokół Kościerzyn Wielki
Piast Złotów
0:3
Noteć Miasteczko Krajeńskie
Iskra Bądecz
2:1
Iskra Krajenka
Sokół Mieścisko
9:1
Czarni Ferdynandowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Sypniewo
1:3
Tarnowia Tarnówka
Noteć Miasteczko Krajeńskie
0:0
Iskra Bądecz
Unia Wapno
7:0
Sokół Szamocin
Iskra Krajenka
3:1
Jedność Zakrzewo
Błyskawica Nieżychowo
2:5
Sokół Mieścisko
Czarni Ferdynandowo
1:6
Łobzonka Wyrzysk
Sokół Kościerzyn Wielki
6:0
Piast Złotów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotów
0:7
Sokół Szamocin
Tarnowia Tarnówka
2:0
Iskra Krajenka
Iskra Bądecz
4:0
Sokół Kościerzyn Wielki
Sokół Mieścisko
0:1
Zryw Sypniewo
Czarni Ferdynandowo
0:2
Błyskawica Nieżychowo
Łobzonka Wyrzysk
1:4
Unia Wapno
Jedność Zakrzewo
2:5
Noteć Miasteczko Krajeńskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
6:0
Iskra Bądecz
Iskra Krajenka
4:2
Sokół Mieścisko
Zryw Sypniewo
2:0
Czarni Ferdynandowo
Błyskawica Nieżychowo
3:0
Łobzonka Wyrzysk
Sokół Kościerzyn Wielki
1:1
Jedność Zakrzewo
Noteć Miasteczko Krajeńskie
0:1
Tarnowia Tarnówka
Unia Wapno
3:0*
Piast Złotów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnowia Tarnówka
4:0
Sokół Kościerzyn Wielki
Łobzonka Wyrzysk
2:1
Piast Złotów
Jedność Zakrzewo
1:0
Sokół Szamocin
Sokół Mieścisko
1:2
Noteć Miasteczko Krajeńskie
Błyskawica Nieżychowo
3:1
Zryw Sypniewo
Czarni Ferdynandowo
2:3
Iskra Krajenka
Iskra Bądecz
1:0
Unia Wapno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
2:0
Tarnowia Tarnówka
Iskra Krajenka
4:1
Błyskawica Nieżychowo
Piast Złotów
0:6
Iskra Bądecz
Zryw Sypniewo
3:0
Łobzonka Wyrzysk
Sokół Kościerzyn Wielki
3:4
Sokół Mieścisko
Noteć Miasteczko Krajeńskie
3:2
Czarni Ferdynandowo
Unia Wapno
3:0
Jedność Zakrzewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Łobzonka Wyrzysk
4:2
Iskra Bądecz
Jedność Zakrzewo
3:0*
Piast Złotów
Zryw Sypniewo
0:3
Iskra Krajenka
Sokół Mieścisko
2:1
Sokół Szamocin
Błyskawica Nieżychowo
2:1
Noteć Miasteczko Krajeńskie
Czarni Ferdynandowo
0:3
Sokół Kościerzyn Wielki
Tarnowia Tarnówka
3:8
Unia Wapno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
3:0*
Czarni Ferdynandowo
Iskra Krajenka
2:2
Łobzonka Wyrzysk
Piast Złotów
0:7
Tarnowia Tarnówka
Iskra Bądecz
2:1
Jedność Zakrzewo
Sokół Kościerzyn Wielki
0:0
Błyskawica Nieżychowo
Noteć Miasteczko Krajeńskie
5:0
Zryw Sypniewo
Unia Wapno
3:2
Sokół Mieścisko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krajenka
1:1
Noteć Miasteczko Krajeńskie
Łobzonka Wyrzysk
0:1
Jedność Zakrzewo
Zryw Sypniewo
0:5
Sokół Kościerzyn Wielki
Sokół Mieścisko
3:0*
Piast Złotów
Błyskawica Nieżychowo
1:2
Sokół Szamocin
Unia Wapno
8:1
Czarni Ferdynandowo
Tarnowia Tarnówka
0:3
Iskra Bądecz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
3:0*
Zryw Sypniewo
Piast Złotów
0:0
Czarni Ferdynandowo
Jedność Zakrzewo
0:3*
Tarnowia Tarnówka
Iskra Bądecz
2:1
Sokół Mieścisko
Sokół Kościerzyn Wielki
0:4
Iskra Krajenka
Noteć Miasteczko Krajeńskie
3:0
Łobzonka Wyrzysk
Unia Wapno
4:1
Błyskawica Nieżychowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
7:1
Iskra Krajenka
Piast Złotów
0:3
Błyskawica Nieżychowo
Łobzonka Wyrzysk
0:0
Tarnowia Tarnówka
Jedność Zakrzewo
1:2
Sokół Mieścisko
Iskra Bądecz
3:0
Czarni Ferdynandowo
Sokół Kościerzyn Wielki
6:1
Noteć Miasteczko Krajeńskie
Unia Wapno
8:0
Zryw Sypniewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnowia Tarnówka
1:0
Sokół Mieścisko
Zryw Sypniewo
3:0
Piast Złotów
Błyskawica Nieżychowo
3:2
Iskra Bądecz
Czarni Ferdynandowo
0:3
Jedność Zakrzewo
Sokół Kościerzyn Wielki
3:1
Łobzonka Wyrzysk
Noteć Miasteczko Krajeńskie
0:5
Sokół Szamocin
Iskra Krajenka
0:1
Unia Wapno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
2:0
Sokół Kościerzyn Wielki
Piast Złotów
0:3
Iskra Krajenka
Tarnowia Tarnówka
8:1
Czarni Ferdynandowo
Łobzonka Wyrzysk
0:0
Sokół Mieścisko
Jedność Zakrzewo
1:2
Błyskawica Nieżychowo
Iskra Bądecz
0:1
Zryw Sypniewo
Unia Wapno
5:1
Noteć Miasteczko Krajeńskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
1:1
Łobzonka Wyrzysk
Iskra Krajenka
4:1
Iskra Bądecz
Zryw Sypniewo
2:2
Jedność Zakrzewo
Błyskawica Nieżychowo
0:5
Tarnowia Tarnówka
Czarni Ferdynandowo
1:10
Sokół Mieścisko
Noteć Miasteczko Krajeńskie
3:0
Piast Złotów
Sokół Kościerzyn Wielki
0:3
Unia Wapno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotów
0:3
Sokół Kościerzyn Wielki
Tarnowia Tarnówka
3:4
Zryw Sypniewo
Łobzonka Wyrzysk
2:0
Czarni Ferdynandowo
Jedność Zakrzewo
3:3
Iskra Krajenka
Iskra Bądecz
2:0
Noteć Miasteczko Krajeńskie
Sokół Mieścisko
3:0
Błyskawica Nieżychowo
Sokół Szamocin
0:2
Unia Wapno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
3:0
Piast Złotów
Iskra Krajenka
0:2
Tarnowia Tarnówka
Zryw Sypniewo
3:1
Sokół Mieścisko
Błyskawica Nieżychowo
5:7
Czarni Ferdynandowo
Sokół Kościerzyn Wielki
1:3
Iskra Bądecz
Noteć Miasteczko Krajeńskie
1:0
Jedność Zakrzewo
Unia Wapno
3:3
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotów
0:3
Unia Wapno
Tarnowia Tarnówka
3:1
Noteć Miasteczko Krajeńskie
Łobzonka Wyrzysk
4:1
Błyskawica Nieżychowo
Jedność Zakrzewo
0:0
Sokół Kościerzyn Wielki
Iskra Bądecz
2:1
Sokół Szamocin
Sokół Mieścisko
4:3
Iskra Krajenka
Czarni Ferdynandowo
3:3
Zryw Sypniewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
3:0*
Iskra Bądecz
Piast Złotów
0:3
Łobzonka Wyrzysk
Sokół Szamocin
0:1
Jedność Zakrzewo
Iskra Krajenka
9:1
Czarni Ferdynandowo
Zryw Sypniewo
0:1
Błyskawica Nieżychowo
Sokół Kościerzyn Wielki
2:2
Tarnowia Tarnówka
Noteć Miasteczko Krajeńskie
0:3
Sokół Mieścisko
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnowia Tarnówka
1:2
Sokół Szamocin
Łobzonka Wyrzysk
5:0
Zryw Sypniewo
Iskra Bądecz
3:0
Piast Złotów
Sokół Mieścisko
2:0
Sokół Kościerzyn Wielki
Błyskawica Nieżychowo
1:4
Iskra Krajenka
Czarni Ferdynandowo
0:4
Noteć Miasteczko Krajeńskie
Jedność Zakrzewo
1:4
Unia Wapno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
4:2
Sokół Mieścisko
Iskra Krajenka
6:0
Zryw Sypniewo
Piast Złotów
0:3
Jedność Zakrzewo
Iskra Bądecz
0:2
Łobzonka Wyrzysk
Sokół Kościerzyn Wielki
5:0
Czarni Ferdynandowo
Noteć Miasteczko Krajeńskie
3:2
Błyskawica Nieżychowo
Unia Wapno
9:0
Tarnowia Tarnówka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnowia Tarnówka
3:0
Piast Złotów
Łobzonka Wyrzysk
2:1
Iskra Krajenka
Jedność Zakrzewo
1:2
Iskra Bądecz
Zryw Sypniewo
2:3
Noteć Miasteczko Krajeńskie
Błyskawica Nieżychowo
1:1
Sokół Kościerzyn Wielki
Czarni Ferdynandowo
1:5
Sokół Szamocin
Sokół Mieścisko
1:2
Unia Wapno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
7:1
Błyskawica Nieżychowo
Piast Złotów
0:3
Sokół Mieścisko
Jedność Zakrzewo
0:4
Łobzonka Wyrzysk
Iskra Bądecz
1:2
Tarnowia Tarnówka
Sokół Kościerzyn Wielki
3:0
Zryw Sypniewo
Noteć Miasteczko Krajeńskie
4:0
Iskra Krajenka
Czarni Ferdynandowo
3:5
Unia Wapno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krajenka
0:1
Sokół Kościerzyn Wielki
Tarnowia Tarnówka
4:2
Jedność Zakrzewo
Łobzonka Wyrzysk
0:1
Noteć Miasteczko Krajeńskie
Zryw Sypniewo
1:3
Sokół Szamocin
Sokół Mieścisko
3:0
Iskra Bądecz
Czarni Ferdynandowo
3:0
Piast Złotów
Błyskawica Nieżychowo
1:3
Unia Wapno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości