zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
- : -
Pogoń Łobżenica
Płomień Połajewo
- : -
Korona Stróżewo
Wełna Skoki
- : -
Sparta Złotów
Błękitni Wronki
- : -
Leśnik Margonin
GKS Vitcovia Witkowo
- : -
Huragan Pobiedziska
OTPS Winogrady Poznań
- : -
GLKS Wysoka
Concord Murowana Goślina
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki
- : -
Iskra Szydłowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
- : -
Błękitni Wronki
GLKS Wysoka
- : -
Concord Murowana Goślina
Huragan Pobiedziska
- : -
OTPS Winogrady Poznań
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Wełna Skoki
Sparta Złotów
- : -
Płomień Połajewo
Pogoń Łobżenica
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
Sparta Oborniki
- : -
Zamek Gołańcz
Korona Stróżewo
- : -
Leśnik Margonin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
- : -
Iskra Szydłowo
Wełna Skoki
- : -
GLKS Wysoka
Płomień Połajewo
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Złotów
- : -
Leśnik Margonin
Błękitni Wronki
- : -
Korona Stróżewo
GKS Vitcovia Witkowo
- : -
Sparta Oborniki
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Pogoń Łobżenica
Concord Murowana Goślina
- : -
Huragan Pobiedziska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
Wełna Skoki
Iskra Szydłowo
- : -
Korona Stróżewo
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Leśnik Margonin
Zamek Gołańcz
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
GLKS Wysoka
- : -
Płomień Połajewo
Sparta Złotów
- : -
Błękitni Wronki
Pogoń Łobżenica
- : -
Concord Murowana Goślina
Sparta Oborniki
- : -
OTPS Winogrady Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
- : -
GLKS Wysoka
Korona Stróżewo
- : -
Sparta Złotów
Wełna Skoki
- : -
Pogoń Łobżenica
Płomień Połajewo
- : -
Huragan Pobiedziska
Błękitni Wronki
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
GKS Vitcovia Witkowo
- : -
Iskra Szydłowo
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Zamek Gołańcz
Concord Murowana Goślina
- : -
Sparta Oborniki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
Leśnik Margonin
Iskra Szydłowo
- : -
Sparta Złotów
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Korona Stróżewo
Zamek Gołańcz
- : -
Concord Murowana Goślina
GLKS Wysoka
- : -
Błękitni Wronki
Pogoń Łobżenica
- : -
Płomień Połajewo
Sparta Oborniki
- : -
Wełna Skoki
GKS Vitcovia Witkowo
- : -
OTPS Winogrady Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
- : -
Pogoń Łobżenica
Korona Stróżewo
- : -
GLKS Wysoka
Wełna Skoki
- : -
Zamek Gołańcz
Płomień Połajewo
- : -
Sparta Oborniki
Sparta Złotów
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Błękitni Wronki
- : -
Huragan Pobiedziska
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Iskra Szydłowo
Concord Murowana Goślina
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
Korona Stróżewo
Iskra Szydłowo
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Zamek Gołańcz
- : -
Płomień Połajewo
GLKS Wysoka
- : -
Sparta Złotów
Pogoń Łobżenica
- : -
Błękitni Wronki
Sparta Oborniki
- : -
Leśnik Margonin
GKS Vitcovia Witkowo
- : -
Wełna Skoki
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Concord Murowana Goślina
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
GLKS Wysoka
Leśnik Margonin
- : -
Zamek Gołańcz
Korona Stróżewo
- : -
Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki
- : -
OTPS Winogrady Poznań
Płomień Połajewo
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
Sparta Złotów
- : -
Huragan Pobiedziska
Błękitni Wronki
- : -
Sparta Oborniki
Concord Murowana Goślina
- : -
Iskra Szydłowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Iskra Szydłowo
- : -
GLKS Wysoka
Zamek Gołańcz
- : -
Błękitni Wronki
Pogoń Łobżenica
- : -
Sparta Złotów
Sparta Oborniki
- : -
Korona Stróżewo
GKS Vitcovia Witkowo
- : -
Leśnik Margonin
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Płomień Połajewo
Concord Murowana Goślina
- : -
Wełna Skoki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Pogoń Łobżenica
Leśnik Margonin
- : -
OTPS Winogrady Poznań
Korona Stróżewo
- : -
Zamek Gołańcz
Wełna Skoki
- : -
Iskra Szydłowo
Płomień Połajewo
- : -
Concord Murowana Goślina
GLKS Wysoka
- : -
Huragan Pobiedziska
Sparta Złotów
- : -
Sparta Oborniki
Błękitni Wronki
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
- : -
Huragan Pobiedziska
Zamek Gołańcz
- : -
Sparta Złotów
Wełna Skoki
- : -
Płomień Połajewo
Pogoń Łobżenica
- : -
GLKS Wysoka
Sparta Oborniki
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
GKS Vitcovia Witkowo
- : -
Korona Stróżewo
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Błękitni Wronki
Concord Murowana Goślina
- : -
Leśnik Margonin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
Pogoń Łobżenica
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Zamek Gołańcz
Leśnik Margonin
- : -
Wełna Skoki
Korona Stróżewo
- : -
OTPS Winogrady Poznań
Płomień Połajewo
- : -
Iskra Szydłowo
GLKS Wysoka
- : -
Sparta Oborniki
Sparta Złotów
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
Błękitni Wronki
- : -
Concord Murowana Goślina
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
- : -
Pogoń Łobżenica
Zamek Gołańcz
- : -
GLKS Wysoka
Wełna Skoki
- : -
Błękitni Wronki
Płomień Połajewo
- : -
Leśnik Margonin
Sparta Oborniki
- : -
Huragan Pobiedziska
GKS Vitcovia Witkowo
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Sparta Złotów
Concord Murowana Goślina
- : -
Korona Stróżewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
Zamek Gołańcz
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
OTPS Winogrady Poznań
Leśnik Margonin
- : -
Iskra Szydłowo
Korona Stróżewo
- : -
Wełna Skoki
GLKS Wysoka
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
Sparta Złotów
- : -
Concord Murowana Goślina
Pogoń Łobżenica
- : -
Sparta Oborniki
Błękitni Wronki
- : -
Płomień Połajewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości