Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
2:2
Zjednoczeni Kaczory
Fortuna Wieleń
4:4
Unia Wapno
Włókniarz Okonek
1:3
Sokół Szamocin
Polonia Jastrowie
1:0
Noteć Rosko
Noteć Czarnków
6:0
Orzeł Pęckowo
Kłos Budzyń
5:1
Tarnowia Tarnówka
Wenus Jędrzejewo
0:0
Polonia Chodzież
Stella Białośliwie
4:1
Sokół Damasławek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Rosko
4:0
Radwan Lubasz
Kłos Budzyń
4:0
Włókniarz Okonek
Sokół Damasławek
2:0
Polonia Jastrowie
Tarnowia Tarnówka
1:0
Polonia Chodzież
Unia Wapno
4:1
Wenus Jędrzejewo
Zjednoczeni Kaczory
2:1
Noteć Czarnków
Orzeł Pęckowo
0:4
Fortuna Wieleń
Sokół Szamocin
1:1
Stella Białośliwie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
4:0
Zjednoczeni Kaczory
Włókniarz Okonek
1:4
Tarnowia Tarnówka
Polonia Chodzież
1:4
Unia Wapno
Polonia Jastrowie
1:2
Sokół Szamocin
Noteć Czarnków
1:1
Noteć Rosko
Wenus Jędrzejewo
5:1
Orzeł Pęckowo
Stella Białośliwie
1:1
Kłos Budzyń
Radwan Lubasz
1:1
Sokół Damasławek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnowia Tarnówka
2:1
Unia Wapno
Orzeł Pęckowo
3:1
Polonia Chodzież
Włókniarz Okonek
0:0
Stella Białośliwie
Sokół Szamocin
0:3
Radwan Lubasz
Kłos Budzyń
2:3
Polonia Jastrowie
Zjednoczeni Kaczory
6:2
Wenus Jędrzejewo
Sokół Damasławek
0:2
Noteć Czarnków
Noteć Rosko
2:1
Fortuna Wieleń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
4:4
Sokół Damasławek
Polonia Jastrowie
0:0
Włókniarz Okonek
Noteć Czarnków
4:1
Sokół Szamocin
Wenus Jędrzejewo
1:2
Noteć Rosko
Stella Białośliwie
2:0
Tarnowia Tarnówka
Radwan Lubasz
5:1
Kłos Budzyń
Unia Wapno
1:2
Orzeł Pęckowo
Polonia Chodzież
2:2
Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
2:5
Radwan Lubasz
Sokół Szamocin
4:3
Fortuna Wieleń
Kłos Budzyń
1:10
Noteć Czarnków
Tarnowia Tarnówka
3:0
Orzeł Pęckowo
Stella Białośliwie
0:0
Polonia Jastrowie
Zjednoczeni Kaczory
4:3
Unia Wapno
Sokół Damasławek
4:3
Wenus Jędrzejewo
Noteć Rosko
7:2
Polonia Chodzież
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
4:2
Kłos Budzyń
Polonia Chodzież
0:0
Sokół Damasławek
Polonia Jastrowie
0:0
Tarnowia Tarnówka
Orzeł Pęckowo
2:3
Zjednoczeni Kaczory
Noteć Czarnków
2:1
Włókniarz Okonek
Wenus Jędrzejewo
0:0
Sokół Szamocin
Radwan Lubasz
0:0
Stella Białośliwie
Unia Wapno
2:1
Noteć Rosko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnowia Tarnówka
- : -
Zjednoczeni Kaczory
Włókniarz Okonek
- : -
Fortuna Wieleń
Polonia Jastrowie
- : -
Radwan Lubasz
Sokół Szamocin
- : -
Polonia Chodzież
Kłos Budzyń
- : -
Wenus Jędrzejewo
Stella Białośliwie
- : -
Noteć Czarnków
Sokół Damasławek
- : -
Unia Wapno
Noteć Rosko
- : -
Orzeł Pęckowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości