zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Stróżewo
Pauza
Kłos Budzyń
1:3
Noteć Czarnków
Unia Wapno
1:2
Zamek Gołańcz
Orzeł Pęckowo
4:1
Iskra Wyszyny
Radwan Lubasz
3:0
Płomień Połajewo
Wełna Skoki
2:1
Noteć Rosko
Fortuna Wieleń
0:2
Sokół Damasławek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
Pauza
Noteć Czarnków
5:0
Orzeł Pęckowo
Płomień Połajewo
7:7
Kłos Budzyń
Unia Wapno
0:0
Radwan Lubasz
Iskra Wyszyny
0:3
Wełna Skoki
Sokół Damasławek
1:2
Korona Stróżewo
Noteć Rosko
3:1
Fortuna Wieleń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Damasławek
Pauza
Korona Stróżewo
3:2
Noteć Rosko
Orzeł Pęckowo
1:4
Płomień Połajewo
Kłos Budzyń
4:1
Unia Wapno
Radwan Lubasz
0:3
Zamek Gołańcz
Wełna Skoki
3:7
Noteć Czarnków
Fortuna Wieleń
4:1
Iskra Wyszyny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Rosko
Pauza
Zamek Gołańcz
0:1
Sokół Damasławek
Unia Wapno
3:0*
Orzeł Pęckowo
Noteć Czarnków
5:0
Fortuna Wieleń
Iskra Wyszyny
0:2
Korona Stróżewo
Radwan Lubasz
5:2
Kłos Budzyń
Płomień Połajewo
0:3
Wełna Skoki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszyny
Pauza
Orzeł Pęckowo
1:0
Radwan Lubasz
Kłos Budzyń
0:1
Zamek Gołańcz
Wełna Skoki
2:1
Unia Wapno
Sokół Damasławek
2:1
Noteć Rosko
Fortuna Wieleń
2:1
Płomień Połajewo
Korona Stróżewo
4:1
Noteć Czarnków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Czarnków
Pauza
Unia Wapno
1:0
Fortuna Wieleń
Kłos Budzyń
0:2
Orzeł Pęckowo
Zamek Gołańcz
2:2
Noteć Rosko
Iskra Wyszyny
0:1
Sokół Damasławek
Radwan Lubasz
0:1
Wełna Skoki
Płomień Połajewo
0:2
Korona Stróżewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
Pauza
Korona Stróżewo
7:1
Unia Wapno
Orzeł Pęckowo
1:0
Zamek Gołańcz
Wełna Skoki
9:0
Kłos Budzyń
Noteć Rosko
13:0
Iskra Wyszyny
Sokół Damasławek
2:1
Noteć Czarnków
Fortuna Wieleń
3:2
Radwan Lubasz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
Pauza
Zamek Gołańcz
5:0
Iskra Wyszyny
Orzeł Pęckowo
0:1
Wełna Skoki
Noteć Czarnków
1:0
Noteć Rosko
Kłos Budzyń
3:4
Fortuna Wieleń
Radwan Lubasz
2:4
Korona Stróżewo
Płomień Połajewo
4:1
Sokół Damasławek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
Pauza
Korona Stróżewo
1:2
Kłos Budzyń
Iskra Wyszyny
1:3
Noteć Czarnków
Wełna Skoki
3:1
Zamek Gołańcz
Fortuna Wieleń
3:1
Orzeł Pęckowo
Sokół Damasławek
0:1
Unia Wapno
Noteć Rosko
3:4
Płomień Połajewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Budzyń
Pauza
Zamek Gołańcz
2:6
Noteć Czarnków
Orzeł Pęckowo
2:2
Korona Stróżewo
Unia Wapno
2:2
Noteć Rosko
Wełna Skoki
5:1
Fortuna Wieleń
Radwan Lubasz
4:1
Sokół Damasławek
Płomień Połajewo
1:2
Iskra Wyszyny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pęckowo
Pauza
Iskra Wyszyny
1:2
Unia Wapno
Korona Stróżewo
0:0
Wełna Skoki
Noteć Czarnków
4:1
Płomień Połajewo
Fortuna Wieleń
1:3
Zamek Gołańcz
Sokół Damasławek
3:3
Kłos Budzyń
Noteć Rosko
0:0
Radwan Lubasz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Skoki
Pauza
Unia Wapno
3:3
Noteć Czarnków
Fortuna Wieleń
2:5
Korona Stróżewo
Orzeł Pęckowo
0:1
Sokół Damasławek
Kłos Budzyń
1:2
Noteć Rosko
Zamek Gołańcz
5:2
Płomień Połajewo
Radwan Lubasz
4:0
Iskra Wyszyny
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
Pauza
Iskra Wyszyny
1:1
Kłos Budzyń
Korona Stróżewo
2:4
Zamek Gołańcz
Płomień Połajewo
4:2
Unia Wapno
Sokół Damasławek
1:2
Wełna Skoki
Noteć Rosko
2:0
Orzeł Pęckowo
Noteć Czarnków
0:0
Radwan Lubasz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Stróżewo
Pauza
Iskra Wyszyny
1:2
Orzeł Pęckowo
Zamek Gołańcz
0:0
Unia Wapno
Noteć Czarnków
0:3*
Kłos Budzyń
Sokół Damasławek
4:0
Fortuna Wieleń
Noteć Rosko
2:1
Wełna Skoki
Płomień Połajewo
4:0
Radwan Lubasz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
Pauza
Fortuna Wieleń
1:1
Noteć Rosko
Korona Stróżewo
2:1
Sokół Damasławek
Orzeł Pęckowo
3:1
Noteć Czarnków
Kłos Budzyń
1:2
Płomień Połajewo
Radwan Lubasz
2:1
Unia Wapno
Wełna Skoki
9:0
Iskra Wyszyny
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Damasławek
Pauza
Unia Wapno
7:1
Kłos Budzyń
Zamek Gołańcz
4:0
Radwan Lubasz
Noteć Czarnków
2:5
Wełna Skoki
Iskra Wyszyny
1:2
Fortuna Wieleń
Noteć Rosko
5:0
Korona Stróżewo
Płomień Połajewo
3:1
Orzeł Pęckowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Rosko
Pauza
Fortuna Wieleń
0:2
Noteć Czarnków
Korona Stróżewo
6:3
Iskra Wyszyny
Orzeł Pęckowo
2:3
Unia Wapno
Kłos Budzyń
1:2
Radwan Lubasz
Wełna Skoki
3:1
Płomień Połajewo
Sokół Damasławek
1:1
Zamek Gołańcz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszyny
Pauza
Noteć Rosko
2:2
Sokół Damasławek
Płomień Połajewo
2:0
Fortuna Wieleń
Radwan Lubasz
0:3
Orzeł Pęckowo
Zamek Gołańcz
3:1
Kłos Budzyń
Noteć Czarnków
2:1
Korona Stróżewo
Unia Wapno
1:3
Wełna Skoki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Czarnków
Pauza
Fortuna Wieleń
2:3
Unia Wapno
Korona Stróżewo
7:2
Płomień Połajewo
Noteć Rosko
1:1
Zamek Gołańcz
Wełna Skoki
1:2
Radwan Lubasz
Orzeł Pęckowo
2:0
Kłos Budzyń
Sokół Damasławek
7:1
Iskra Wyszyny
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
Pauza
Zamek Gołańcz
5:0
Orzeł Pęckowo
Noteć Czarnków
3:2
Sokół Damasławek
Kłos Budzyń
0:4
Wełna Skoki
Unia Wapno
4:0
Korona Stróżewo
Iskra Wyszyny
1:3
Noteć Rosko
Radwan Lubasz
2:1
Fortuna Wieleń
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
Pauza
Fortuna Wieleń
5:1
Kłos Budzyń
Wełna Skoki
0:1
Orzeł Pęckowo
Noteć Rosko
0:0
Noteć Czarnków
Sokół Damasławek
3:1
Płomień Połajewo
Korona Stróżewo
0:2
Radwan Lubasz
Iskra Wyszyny
1:4
Zamek Gołańcz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
Pauza
Zamek Gołańcz
0:0
Wełna Skoki
Orzeł Pęckowo
0:0
Fortuna Wieleń
Noteć Czarnków
6:1
Iskra Wyszyny
Kłos Budzyń
1:3
Korona Stróżewo
Unia Wapno
0:0
Sokół Damasławek
Płomień Połajewo
4:0
Noteć Rosko
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Budzyń
Pauza
Noteć Rosko
3:1
Unia Wapno
Korona Stróżewo
5:1
Orzeł Pęckowo
Noteć Czarnków
3:2
Zamek Gołańcz
Fortuna Wieleń
2:8
Wełna Skoki
Iskra Wyszyny
2:7
Płomień Połajewo
Sokół Damasławek
0:1
Radwan Lubasz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pęckowo
Pauza
Zamek Gołańcz
4:0
Fortuna Wieleń
Kłos Budzyń
1:2
Sokół Damasławek
Radwan Lubasz
0:4
Noteć Rosko
Unia Wapno
4:1
Iskra Wyszyny
Wełna Skoki
4:1
Korona Stróżewo
Płomień Połajewo
3:0
Noteć Czarnków
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Skoki
Pauza
Noteć Rosko
4:0
Kłos Budzyń
Noteć Czarnków
4:2
Unia Wapno
Korona Stróżewo
6:1
Fortuna Wieleń
Iskra Wyszyny
0:5
Radwan Lubasz
Płomień Połajewo
1:4
Zamek Gołańcz
Sokół Damasławek
2:2
Orzeł Pęckowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
Pauza
Radwan Lubasz
4:2
Noteć Czarnków
Unia Wapno
1:7
Płomień Połajewo
Zamek Gołańcz
3:3
Korona Stróżewo
Wełna Skoki
1:2
Sokół Damasławek
Orzeł Pęckowo
1:0
Noteć Rosko
Kłos Budzyń
1:2
Iskra Wyszyny
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij