zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszyny
4:1
Unia Ujście
Fortuna Wieleń
8:0
Iskra Runowo
Orzeł Pęckowo
2:1
Gryf Zofiowo
Kłos Budzyń
2:0
KS Leżenica
Arto Trzcianka
0:0
Derby Stara Łubianka
Zjednoczeni Kaczory
3:0
Noteć Dziembowo
KS Sokół Gębice
3:2
Huragan Młynkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
0:4
Kłos Budzyń
Gryf Zofiowo
2:1
Fortuna Wieleń
Derby Stara Łubianka
2:1
Iskra Runowo
KS Leżenica
2:3
Orzeł Pęckowo
Iskra Wyszyny
2:1
Noteć Dziembowo
Huragan Młynkowo
2:3
Zjednoczeni Kaczory
Arto Trzcianka
7:2
KS Sokół Gębice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Budzyń
4:0
Noteć Dziembowo
Fortuna Wieleń
2:2
KS Leżenica
Orzeł Pęckowo
6:0
Unia Ujście
Iskra Runowo
3:3
Gryf Zofiowo
Zjednoczeni Kaczory
4:0
Arto Trzcianka
Iskra Wyszyny
3:2
Huragan Młynkowo
KS Sokół Gębice
4:2
Derby Stara Łubianka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Derby Stara Łubianka
1:2
Gryf Zofiowo
Unia Ujście
1:10
Fortuna Wieleń
KS Leżenica
7:1
Iskra Runowo
Huragan Młynkowo
1:3
Kłos Budzyń
Noteć Dziembowo
2:4
Orzeł Pęckowo
KS Sokół Gębice
1:2
Zjednoczeni Kaczory
Arto Trzcianka
2:2
Iskra Wyszyny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
5:0
Noteć Dziembowo
Orzeł Pęckowo
0:2
Huragan Młynkowo
Kłos Budzyń
0:1
Arto Trzcianka
Iskra Wyszyny
4:1
KS Sokół Gębice
Iskra Runowo
3:4
Unia Ujście
Zjednoczeni Kaczory
3:0
Derby Stara Łubianka
Gryf Zofiowo
2:2
KS Leżenica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
6:5
Gryf Zofiowo
Zjednoczeni Kaczory
1:1
Iskra Wyszyny
Derby Stara Łubianka
0:0
KS Leżenica
Noteć Dziembowo
2:1
Iskra Runowo
KS Sokół Gębice
2:6
Kłos Budzyń
Huragan Młynkowo
0:2
Fortuna Wieleń
Arto Trzcianka
1:3
Orzeł Pęckowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Runowo
1:3
Huragan Młynkowo
Orzeł Pęckowo
4:2
KS Sokół Gębice
Kłos Budzyń
0:0
Zjednoczeni Kaczory
Iskra Wyszyny
2:0
Derby Stara Łubianka
KS Leżenica
5:3
Unia Ujście
Fortuna Wieleń
3:1
Arto Trzcianka
Gryf Zofiowo
1:3
Noteć Dziembowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
5:0
Orzeł Pęckowo
Derby Stara Łubianka
0:1
Unia Ujście
Huragan Młynkowo
3:2
Gryf Zofiowo
Noteć Dziembowo
3:2
KS Leżenica
KS Sokół Gębice
0:1
Fortuna Wieleń
Arto Trzcianka
2:0
Iskra Runowo
Iskra Wyszyny
0:3
Kłos Budzyń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
4:4
Zjednoczeni Kaczory
Unia Ujście
1:0
Noteć Dziembowo
Orzeł Pęckowo
4:2
Iskra Wyszyny
Kłos Budzyń
3:1
Derby Stara Łubianka
Iskra Runowo
0:2
KS Sokół Gębice
Gryf Zofiowo
0:1
Arto Trzcianka
KS Leżenica
3:0
Huragan Młynkowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Budzyń
2:1
Orzeł Pęckowo
Zjednoczeni Kaczory
14:0
Iskra Runowo
Derby Stara Łubianka
1:2
Noteć Dziembowo
Iskra Wyszyny
1:2
Fortuna Wieleń
Huragan Młynkowo
6:0
Unia Ujście
Arto Trzcianka
2:1
KS Leżenica
KS Sokół Gębice
2:5
Gryf Zofiowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Runowo
2:8
Iskra Wyszyny
Fortuna Wieleń
1:1
Kłos Budzyń
Orzeł Pęckowo
4:3
Derby Stara Łubianka
Gryf Zofiowo
0:4
Zjednoczeni Kaczory
KS Leżenica
4:1
KS Sokół Gębice
Noteć Dziembowo
4:2
Huragan Młynkowo
Unia Ujście
1:4
Arto Trzcianka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Budzyń
3:0*
Iskra Runowo
Zjednoczeni Kaczory
2:0
KS Leżenica
Derby Stara Łubianka
3:0
Huragan Młynkowo
Orzeł Pęckowo
3:0
Fortuna Wieleń
Iskra Wyszyny
5:1
Gryf Zofiowo
Arto Trzcianka
1:0
Noteć Dziembowo
KS Sokół Gębice
3:4
Unia Ujście
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Młynkowo
1:1
Arto Trzcianka
Gryf Zofiowo
3:7
Kłos Budzyń
Zjednoczeni Kaczory
4:0
Unia Ujście
Fortuna Wieleń
3:0
Derby Stara Łubianka
KS Leżenica
0:2
Iskra Wyszyny
Iskra Runowo
0:6
Orzeł Pęckowo
Noteć Dziembowo
4:0
KS Sokół Gębice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Młynkowo
1:2
KS Sokół Gębice
Noteć Dziembowo
2:2
Zjednoczeni Kaczory
Derby Stara Łubianka
6:2
Arto Trzcianka
KS Leżenica
0:3
Kłos Budzyń
Iskra Runowo
0:7
Fortuna Wieleń
Gryf Zofiowo
0:2
Orzeł Pęckowo
Unia Ujście
1:3
Iskra Wyszyny
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
2:0
Gryf Zofiowo
Orzeł Pęckowo
2:1
KS Leżenica
Kłos Budzyń
3:0
Unia Ujście
Iskra Runowo
0:6
Derby Stara Łubianka
Zjednoczeni Kaczory
0:1
Huragan Młynkowo
Noteć Dziembowo
0:0
Iskra Wyszyny
KS Sokół Gębice
4:3
Arto Trzcianka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
0:4
Orzeł Pęckowo
Huragan Młynkowo
1:1
Iskra Wyszyny
Arto Trzcianka
1:5
Zjednoczeni Kaczory
KS Leżenica
0:2
Fortuna Wieleń
Gryf Zofiowo
2:0
Iskra Runowo
Noteć Dziembowo
0:3
Kłos Budzyń
Derby Stara Łubianka
4:1
KS Sokół Gębice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
3:1
Unia Ujście
Iskra Wyszyny
2:1
Arto Trzcianka
Kłos Budzyń
2:0
Huragan Młynkowo
Orzeł Pęckowo
1:1
Noteć Dziembowo
Gryf Zofiowo
1:10
Derby Stara Łubianka
Iskra Runowo
0:5
KS Leżenica
Zjednoczeni Kaczory
8:1
KS Sokół Gębice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Młynkowo
1:4
Orzeł Pęckowo
Unia Ujście
1:2
Iskra Runowo
Arto Trzcianka
2:0
Kłos Budzyń
KS Sokół Gębice
2:4
Iskra Wyszyny
KS Leżenica
3:0
Gryf Zofiowo
Noteć Dziembowo
1:2
Fortuna Wieleń
Derby Stara Łubianka
1:5
Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
2:2
Huragan Młynkowo
Iskra Wyszyny
1:4
Zjednoczeni Kaczory
KS Leżenica
0:1
Derby Stara Łubianka
Orzeł Pęckowo
4:0
Arto Trzcianka
Kłos Budzyń
2:2
KS Sokół Gębice
Gryf Zofiowo
7:2
Unia Ujście
Iskra Runowo
1:3
Noteć Dziembowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sokół Gębice
0:6
Orzeł Pęckowo
Unia Ujście
4:1
KS Leżenica
Huragan Młynkowo
4:0
Iskra Runowo
Arto Trzcianka
2:2
Fortuna Wieleń
Zjednoczeni Kaczory
1:1
Kłos Budzyń
Noteć Dziembowo
3:1
Gryf Zofiowo
Derby Stara Łubianka
3:0
Iskra Wyszyny
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pęckowo
0:2
Zjednoczeni Kaczory
Fortuna Wieleń
5:1
KS Sokół Gębice
Unia Ujście
1:6
Derby Stara Łubianka
KS Leżenica
1:0
Noteć Dziembowo
Kłos Budzyń
1:0
Iskra Wyszyny
Gryf Zofiowo
5:3
Huragan Młynkowo
Iskra Runowo
4:0
Arto Trzcianka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
0:3*
Fortuna Wieleń
Noteć Dziembowo
3:1
Unia Ujście
KS Sokół Gębice
2:1
Iskra Runowo
Iskra Wyszyny
5:3
Orzeł Pęckowo
Huragan Młynkowo
3:0
KS Leżenica
Arto Trzcianka
0:1
Gryf Zofiowo
Derby Stara Łubianka
1:1
Kłos Budzyń
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
2:0
Iskra Wyszyny
Unia Ujście
3:0
Huragan Młynkowo
KS Leżenica
2:2
Arto Trzcianka
Orzeł Pęckowo
3:3
Kłos Budzyń
Gryf Zofiowo
7:1
KS Sokół Gębice
Iskra Runowo
0:5
Zjednoczeni Kaczory
Noteć Dziembowo
1:4
Derby Stara Łubianka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszyny
10:0
Iskra Runowo
Huragan Młynkowo
3:1
Noteć Dziembowo
Kłos Budzyń
1:5
Fortuna Wieleń
Zjednoczeni Kaczory
6:2
Gryf Zofiowo
KS Sokół Gębice
1:5
KS Leżenica
Arto Trzcianka
2:0
Unia Ujście
Derby Stara Łubianka
7:1
Orzeł Pęckowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
1:4
Orzeł Pęckowo
Unia Ujście
1:1
KS Sokół Gębice
KS Leżenica
1:6
Zjednoczeni Kaczory
Huragan Młynkowo
1:3
Derby Stara Łubianka
Gryf Zofiowo
6:1
Iskra Wyszyny
Iskra Runowo
1:10
Kłos Budzyń
Noteć Dziembowo
2:2
Arto Trzcianka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
2:10
Zjednoczeni Kaczory
Orzeł Pęckowo
8:2
Iskra Runowo
Iskra Wyszyny
2:1
KS Leżenica
Kłos Budzyń
1:3
Gryf Zofiowo
Arto Trzcianka
1:5
Huragan Młynkowo
KS Sokół Gębice
3:2
Noteć Dziembowo
Derby Stara Łubianka
0:1
Fortuna Wieleń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości