zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszyny
4:1
Unia Ujście
Fortuna Wieleń
8:0
Iskra Runowo
Orzeł Pęckowo
2:1
Gryf Zofiowo
Kłos Budzyń
2:0
KS Leżenica
Arto Trzcianka
0:0
Derby Stara Łubianka
Zjednoczeni Kaczory
3:0
Noteć Dziembowo
KS Sokół Gębice
3:2
Huragan Młynkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
0:4
Kłos Budzyń
Gryf Zofiowo
2:1
Fortuna Wieleń
Derby Stara Łubianka
2:1
Iskra Runowo
KS Leżenica
2:3
Orzeł Pęckowo
Iskra Wyszyny
2:1
Noteć Dziembowo
Huragan Młynkowo
2:3
Zjednoczeni Kaczory
Arto Trzcianka
7:2
KS Sokół Gębice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Budzyń
4:0
Noteć Dziembowo
Fortuna Wieleń
2:2
KS Leżenica
Orzeł Pęckowo
6:0
Unia Ujście
Iskra Runowo
3:3
Gryf Zofiowo
Zjednoczeni Kaczory
4:0
Arto Trzcianka
Iskra Wyszyny
3:2
Huragan Młynkowo
KS Sokół Gębice
4:2
Derby Stara Łubianka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Derby Stara Łubianka
1:2
Gryf Zofiowo
Unia Ujście
1:10
Fortuna Wieleń
KS Leżenica
7:1
Iskra Runowo
Huragan Młynkowo
1:3
Kłos Budzyń
Noteć Dziembowo
2:4
Orzeł Pęckowo
KS Sokół Gębice
1:2
Zjednoczeni Kaczory
Arto Trzcianka
2:2
Iskra Wyszyny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
5:0
Noteć Dziembowo
Orzeł Pęckowo
0:2
Huragan Młynkowo
Kłos Budzyń
0:1
Arto Trzcianka
Iskra Wyszyny
4:1
KS Sokół Gębice
Iskra Runowo
3:4
Unia Ujście
Zjednoczeni Kaczory
3:0
Derby Stara Łubianka
Gryf Zofiowo
2:2
KS Leżenica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
6:5
Gryf Zofiowo
Zjednoczeni Kaczory
1:1
Iskra Wyszyny
Derby Stara Łubianka
0:0
KS Leżenica
Noteć Dziembowo
2:1
Iskra Runowo
KS Sokół Gębice
2:6
Kłos Budzyń
Huragan Młynkowo
0:2
Fortuna Wieleń
Arto Trzcianka
1:3
Orzeł Pęckowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Runowo
1:3
Huragan Młynkowo
Orzeł Pęckowo
4:2
KS Sokół Gębice
Kłos Budzyń
0:0
Zjednoczeni Kaczory
Iskra Wyszyny
2:0
Derby Stara Łubianka
KS Leżenica
5:3
Unia Ujście
Fortuna Wieleń
3:1
Arto Trzcianka
Gryf Zofiowo
1:3
Noteć Dziembowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
5:0
Orzeł Pęckowo
Derby Stara Łubianka
0:1
Unia Ujście
Huragan Młynkowo
3:2
Gryf Zofiowo
Noteć Dziembowo
3:2
KS Leżenica
KS Sokół Gębice
0:1
Fortuna Wieleń
Iskra Wyszyny
- : -
Kłos Budzyń
Arto Trzcianka
2:0
Iskra Runowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
4:4
Zjednoczeni Kaczory
Unia Ujście
1:0
Noteć Dziembowo
Orzeł Pęckowo
4:2
Iskra Wyszyny
Kłos Budzyń
3:1
Derby Stara Łubianka
Iskra Runowo
0:2
KS Sokół Gębice
Gryf Zofiowo
0:1
Arto Trzcianka
KS Leżenica
3:0
Huragan Młynkowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Młynkowo
- : -
Unia Ujście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij