zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Sparta Złotów
Pauza
Unia Ujście
1:1
Sokół Szamocin
Polonia Chodzież
3:1
Orzeł Osiek
Zjednoczeni Kaczory
2:3
Włókniarz Okonek
Iskra Krajenka
5:3
Leśnik Margonin
Orkan Śmiłowo
2:1
Polonia Jastrowie
Noteć Dziembowo
1:3
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Osiek
Pauza
Leśnik Margonin
2:3
Unia Ujście
Włókniarz Okonek
2:1
Noteć Dziembowo
Polonia Chodzież
0:2
Iskra Krajenka
Polonia Jastrowie
0:3*
MLKS Sparta Złotów
Sokół Szamocin
1:0
Zjednoczeni Kaczory
Łobzonka Wyrzysk
0:4
Orkan Śmiłowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jastrowie
Pauza
MLKS Sparta Złotów
4:1
Łobzonka Wyrzysk
Unia Ujście
1:2
Polonia Chodzież
Iskra Krajenka
4:3
Orzeł Osiek
Orkan Śmiłowo
4:1
Włókniarz Okonek
Noteć Dziembowo
3:0*
Sokół Szamocin
Zjednoczeni Kaczory
2:6
Leśnik Margonin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Łobzonka Wyrzysk
Pauza
Leśnik Margonin
3:0
Noteć Dziembowo
Włókniarz Okonek
0:0
MLKS Sparta Złotów
Polonia Chodzież
3:0*
Zjednoczeni Kaczory
Sokół Szamocin
2:5
Orkan Śmiłowo
Iskra Krajenka
1:2
Unia Ujście
Orzeł Osiek
1:1
Polonia Jastrowie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
Pauza
Polonia Jastrowie
2:2
Łobzonka Wyrzysk
Unia Ujście
1:2
Orzeł Osiek
Zjednoczeni Kaczory
0:1
Iskra Krajenka
MLKS Sparta Złotów
5:2
Sokół Szamocin
Orkan Śmiłowo
7:3
Leśnik Margonin
Noteć Dziembowo
1:2
Polonia Chodzież
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
Pauza
Unia Ujście
1:0
Zjednoczeni Kaczory
Leśnik Margonin
1:2
MLKS Sparta Złotów
Włókniarz Okonek
2:1
Polonia Jastrowie
Polonia Chodzież
1:1
Orkan Śmiłowo
Iskra Krajenka
1:1
Noteć Dziembowo
Orzeł Osiek
1:2
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
Pauza
Polonia Jastrowie
3:0
Sokół Szamocin
MLKS Sparta Złotów
3:0
Polonia Chodzież
Noteć Dziembowo
0:2
Unia Ujście
Orkan Śmiłowo
5:0
Iskra Krajenka
Łobzonka Wyrzysk
1:3
Włókniarz Okonek
Zjednoczeni Kaczory
2:2
Orzeł Osiek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
Pauza
Sokół Szamocin
1:2
Łobzonka Wyrzysk
Leśnik Margonin
4:2
Polonia Jastrowie
Unia Ujście
0:3
Orkan Śmiłowo
Orzeł Osiek
1:0
Włókniarz Okonek
Iskra Krajenka
1:3
MLKS Sparta Złotów
Zjednoczeni Kaczory
2:4
Noteć Dziembowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krajenka
Pauza
Włókniarz Okonek
0:2
Sokół Szamocin
Polonia Jastrowie
1:1
Polonia Chodzież
MLKS Sparta Złotów
1:0
Unia Ujście
Noteć Dziembowo
0:2
Orzeł Osiek
Orkan Śmiłowo
0:0
Zjednoczeni Kaczory
Łobzonka Wyrzysk
4:2
Leśnik Margonin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
Pauza
Polonia Chodzież
2:1
Łobzonka Wyrzysk
Orzeł Osiek
1:1
Sokół Szamocin
Leśnik Margonin
5:5
Włókniarz Okonek
Iskra Krajenka
0:1
Polonia Jastrowie
Noteć Dziembowo
3:2
Orkan Śmiłowo
Zjednoczeni Kaczory
1:3
MLKS Sparta Złotów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
Pauza
Włókniarz Okonek
2:4
Polonia Chodzież
Polonia Jastrowie
5:1
Unia Ujście
Sokół Szamocin
2:4
Leśnik Margonin
MLKS Sparta Złotów
5:1
Noteć Dziembowo
Orkan Śmiłowo
7:1
Orzeł Osiek
Łobzonka Wyrzysk
5:0
Iskra Krajenka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Dziembowo
Pauza
Unia Ujście
4:2
Łobzonka Wyrzysk
Polonia Chodzież
1:1
Sokół Szamocin
Iskra Krajenka
1:4
Włókniarz Okonek
Orkan Śmiłowo
3:0
MLKS Sparta Złotów
Zjednoczeni Kaczory
1:4
Polonia Jastrowie
Orzeł Osiek
5:4
Leśnik Margonin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Śmiłowo
Pauza
Sokół Szamocin
1:1
Iskra Krajenka
Leśnik Margonin
3:1
Polonia Chodzież
Włókniarz Okonek
0:0
Unia Ujście
Polonia Jastrowie
4:1
Noteć Dziembowo
Łobzonka Wyrzysk
1:0
Zjednoczeni Kaczory
MLKS Sparta Złotów
0:2
Orzeł Osiek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Sparta Złotów
Pauza
Leśnik Margonin
2:1
Iskra Krajenka
Polonia Jastrowie
0:0
Orkan Śmiłowo
Orzeł Osiek
2:1
Polonia Chodzież
Łobzonka Wyrzysk
0:2
Noteć Dziembowo
Sokół Szamocin
3:0*
Unia Ujście
Włókniarz Okonek
1:1
Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Osiek
Pauza
Unia Ujście
1:3
Leśnik Margonin
Zjednoczeni Kaczory
0:3
Sokół Szamocin
Iskra Krajenka
3:1
Polonia Chodzież
MLKS Sparta Złotów
2:0
Polonia Jastrowie
Noteć Dziembowo
0:1
Włókniarz Okonek
Orkan Śmiłowo
3:0
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jastrowie
Pauza
Leśnik Margonin
3:2
Zjednoczeni Kaczory
Polonia Chodzież
3:3
Unia Ujście
Sokół Szamocin
5:1
Noteć Dziembowo
Włókniarz Okonek
1:2
Orkan Śmiłowo
Orzeł Osiek
1:1
Iskra Krajenka
Łobzonka Wyrzysk
0:6
MLKS Sparta Złotów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Łobzonka Wyrzysk
Pauza
Unia Ujście
0:3*
Iskra Krajenka
Polonia Jastrowie
3:0
Orzeł Osiek
Zjednoczeni Kaczory
0:2
Polonia Chodzież
MLKS Sparta Złotów
0:1
Włókniarz Okonek
Noteć Dziembowo
0:4
Leśnik Margonin
Orkan Śmiłowo
2:0
Sokół Szamocin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
Pauza
Leśnik Margonin
3:4
Orkan Śmiłowo
Łobzonka Wyrzysk
0:0
Polonia Jastrowie
Sokół Szamocin
1:7
MLKS Sparta Złotów
Polonia Chodzież
5:2
Noteć Dziembowo
Iskra Krajenka
4:1
Zjednoczeni Kaczory
Orzeł Osiek
3:6
Unia Ujście
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
Pauza
Polonia Jastrowie
1:1
Włókniarz Okonek
Zjednoczeni Kaczory
0:2
Unia Ujście
MLKS Sparta Złotów
4:2
Leśnik Margonin
Łobzonka Wyrzysk
0:2
Orzeł Osiek
Noteć Dziembowo
2:1
Iskra Krajenka
Orkan Śmiłowo
1:2
Polonia Chodzież
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
Pauza
Unia Ujście
3:2
Noteć Dziembowo
Włókniarz Okonek
2:1
Łobzonka Wyrzysk
Polonia Chodzież
1:0
MLKS Sparta Złotów
Iskra Krajenka
1:3
Orkan Śmiłowo
Orzeł Osiek
5:2
Zjednoczeni Kaczory
Sokół Szamocin
0:5
Polonia Jastrowie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
Pauza
Polonia Jastrowie
3:0
Leśnik Margonin
Orkan Śmiłowo
3:1
Unia Ujście
Noteć Dziembowo
2:0
Zjednoczeni Kaczory
Włókniarz Okonek
2:1
Orzeł Osiek
Łobzonka Wyrzysk
1:3
Sokół Szamocin
MLKS Sparta Złotów
1:0
Iskra Krajenka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krajenka
Pauza
Unia Ujście
1:5
MLKS Sparta Złotów
Leśnik Margonin
2:2
Łobzonka Wyrzysk
Polonia Chodzież
2:1
Polonia Jastrowie
Orzeł Osiek
2:1
Noteć Dziembowo
Zjednoczeni Kaczory
1:7
Orkan Śmiłowo
Sokół Szamocin
0:1
Włókniarz Okonek
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
Pauza
Polonia Jastrowie
1:0
Iskra Krajenka
Włókniarz Okonek
1:2
Leśnik Margonin
MLKS Sparta Złotów
4:0
Zjednoczeni Kaczory
Orkan Śmiłowo
3:1
Noteć Dziembowo
Sokół Szamocin
6:2
Orzeł Osiek
Łobzonka Wyrzysk
0:2
Polonia Chodzież
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
Pauza
Leśnik Margonin
1:0
Sokół Szamocin
Unia Ujście
2:2
Polonia Jastrowie
Polonia Chodzież
2:0
Włókniarz Okonek
Iskra Krajenka
2:0
Łobzonka Wyrzysk
Orzeł Osiek
0:1
Orkan Śmiłowo
Noteć Dziembowo
3:3
MLKS Sparta Złotów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Dziembowo
Pauza
Sokół Szamocin
4:5
Polonia Chodzież
Łobzonka Wyrzysk
5:0
Unia Ujście
Leśnik Margonin
2:3
Orzeł Osiek
Polonia Jastrowie
3:0
Zjednoczeni Kaczory
MLKS Sparta Złotów
3:3
Orkan Śmiłowo
Włókniarz Okonek
2:1
Iskra Krajenka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Śmiłowo
Pauza
Unia Ujście
1:1
Włókniarz Okonek
Polonia Chodzież
7:1
Leśnik Margonin
Iskra Krajenka
0:1
Sokół Szamocin
Orzeł Osiek
4:0
MLKS Sparta Złotów
Zjednoczeni Kaczory
1:3
Łobzonka Wyrzysk
Noteć Dziembowo
3:3
Polonia Jastrowie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości