zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jastrowie
1:0
Stella Białośliwie
Orkan Śmiłowo
2:2
Włókniarz Okonek
Orzeł Osiek
1:2
Unia Ujście
Zjednoczeni Kaczory
0:0
Pogoń Łobżenica
GLKS Wysoka
2:3
Sparta Złotów
Łobzonka Wyrzysk
1:2
Polonia Piła
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Złotów
0:2
Orkan Śmiłowo
Włókniarz Okonek
4:1
Orzeł Osiek
Polonia Piła
3:3
Pogoń Łobżenica
Stella Białośliwie
2:2
GLKS Wysoka
Unia Ujście
1:2
Zjednoczeni Kaczory
Łobzonka Wyrzysk
6:2
Polonia Jastrowie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jastrowie
0:1
Polonia Piła
Orzeł Osiek
0:4
Sparta Złotów
Zjednoczeni Kaczory
1:3
Włókniarz Okonek
GLKS Wysoka
2:0
Łobzonka Wyrzysk
Orkan Śmiłowo
3:1
Stella Białośliwie
Pogoń Łobżenica
2:3
Unia Ujście
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
1:2
Pogoń Łobżenica
Polonia Piła
1:3
Unia Ujście
Sparta Złotów
3:1
Zjednoczeni Kaczory
Stella Białośliwie
1:1
Orzeł Osiek
Polonia Jastrowie
0:3
GLKS Wysoka
Łobzonka Wyrzysk
2:6
Orkan Śmiłowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
4:1
Włókniarz Okonek
Orzeł Osiek
3:2
Łobzonka Wyrzysk
Zjednoczeni Kaczory
2:1
Stella Białośliwie
GLKS Wysoka
3:2
Polonia Piła
Orkan Śmiłowo
2:2
Polonia Jastrowie
Pogoń Łobżenica
2:1
Sparta Złotów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Złotów
1:0
Unia Ujście
Polonia Jastrowie
2:2
Orzeł Osiek
Polonia Piła
0:2
Włókniarz Okonek
Stella Białośliwie
1:2
Pogoń Łobżenica
GLKS Wysoka
2:2
Orkan Śmiłowo
Łobzonka Wyrzysk
0:3
Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
0:0
Stella Białośliwie
Orzeł Osiek
3:5
GLKS Wysoka
Zjednoczeni Kaczory
2:1
Polonia Jastrowie
Włókniarz Okonek
4:2
Sparta Złotów
Orkan Śmiłowo
1:1
Polonia Piła
Pogoń Łobżenica
2:0
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jastrowie
0:1
Pogoń Łobżenica
Polonia Piła
0:3
Sparta Złotów
Stella Białośliwie
5:1
Włókniarz Okonek
GLKS Wysoka
3:3
Zjednoczeni Kaczory
Orkan Śmiłowo
3:0
Orzeł Osiek
Łobzonka Wyrzysk
3:0*
Unia Ujście
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Złotów
7:1
Stella Białośliwie
Unia Ujście
4:2
Polonia Jastrowie
Włókniarz Okonek
4:5
Łobzonka Wyrzysk
Orzeł Osiek
2:1
Polonia Piła
Zjednoczeni Kaczory
2:0
Orkan Śmiłowo
Pogoń Łobżenica
2:4
GLKS Wysoka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jastrowie
2:2
Włókniarz Okonek
Polonia Piła
3:0
Stella Białośliwie
Orzeł Osiek
2:2
Zjednoczeni Kaczory
GLKS Wysoka
4:1
Unia Ujście
Orkan Śmiłowo
1:2
Pogoń Łobżenica
Łobzonka Wyrzysk
2:2
Sparta Złotów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Złotów
4:0
Polonia Jastrowie
Włókniarz Okonek
2:5
GLKS Wysoka
Pogoń Łobżenica
3:0
Orzeł Osiek
Unia Ujście
2:2
Orkan Śmiłowo
Zjednoczeni Kaczory
1:1
Polonia Piła
Stella Białośliwie
2:0
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Złotów
0:3
GLKS Wysoka
Włókniarz Okonek
0:7
Orkan Śmiłowo
Unia Ujście
3:1
Orzeł Osiek
Polonia Piła
0:3
Łobzonka Wyrzysk
Pogoń Łobżenica
1:0
Zjednoczeni Kaczory
Stella Białośliwie
0:5
Polonia Jastrowie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jastrowie
2:0
Łobzonka Wyrzysk
Orzeł Osiek
2:1
Włókniarz Okonek
Zjednoczeni Kaczory
1:0
Unia Ujście
GLKS Wysoka
4:1
Stella Białośliwie
Orkan Śmiłowo
2:3
Sparta Złotów
Pogoń Łobżenica
1:0
Polonia Piła
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
2:1
Pogoń Łobżenica
Sparta Złotów
0:2
Orzeł Osiek
Włókniarz Okonek
4:0
Zjednoczeni Kaczory
Polonia Piła
1:3
Polonia Jastrowie
Stella Białośliwie
1:3
Orkan Śmiłowo
Łobzonka Wyrzysk
2:3
GLKS Wysoka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
3:7
Polonia Piła
Orzeł Osiek
2:1
Stella Białośliwie
Zjednoczeni Kaczory
2:3
Sparta Złotów
GLKS Wysoka
2:2
Polonia Jastrowie
Orkan Śmiłowo
5:2
Łobzonka Wyrzysk
Pogoń Łobżenica
4:0
Włókniarz Okonek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Złotów
3:1
Pogoń Łobżenica
Włókniarz Okonek
1:4
Unia Ujście
Polonia Piła
3:1
GLKS Wysoka
Stella Białośliwie
1:3
Zjednoczeni Kaczory
Łobzonka Wyrzysk
2:1
Orzeł Osiek
Polonia Jastrowie
2:2
Orkan Śmiłowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
0:1
Sparta Złotów
Włókniarz Okonek
0:2
Polonia Piła
Pogoń Łobżenica
2:0
Stella Białośliwie
Orkan Śmiłowo
3:1
GLKS Wysoka
Orzeł Osiek
1:2
Polonia Jastrowie
Zjednoczeni Kaczory
2:1
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Złotów
2:4
Włókniarz Okonek
Polonia Piła
1:3
Orkan Śmiłowo
Stella Białośliwie
1:3
Unia Ujście
GLKS Wysoka
7:1
Orzeł Osiek
Łobzonka Wyrzysk
1:1
Pogoń Łobżenica
Polonia Jastrowie
2:2
Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Złotów
3:1
Polonia Piła
Unia Ujście
2:1
Łobzonka Wyrzysk
Włókniarz Okonek
2:0
Stella Białośliwie
Orzeł Osiek
2:5
Orkan Śmiłowo
Zjednoczeni Kaczory
1:1
GLKS Wysoka
Pogoń Łobżenica
9:2
Polonia Jastrowie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Piła
8:1
Orzeł Osiek
Stella Białośliwie
0:3*
Sparta Złotów
GLKS Wysoka
3:0*
Pogoń Łobżenica
Orkan Śmiłowo
0:1
Zjednoczeni Kaczory
Łobzonka Wyrzysk
2:1
Włókniarz Okonek
Polonia Jastrowie
1:2
Unia Ujście
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
0:1
GLKS Wysoka
Włókniarz Okonek
3:1
Polonia Jastrowie
Sparta Złotów
5:0
Łobzonka Wyrzysk
Pogoń Łobżenica
2:1
Orkan Śmiłowo
Stella Białośliwie
0:0
Polonia Piła
Zjednoczeni Kaczory
6:2
Orzeł Osiek
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Piła
2:2
Zjednoczeni Kaczory
Polonia Jastrowie
4:2
Sparta Złotów
GLKS Wysoka
5:5
Włókniarz Okonek
Orkan Śmiłowo
4:0
Unia Ujście
Orzeł Osiek
3:8
Pogoń Łobżenica
Łobzonka Wyrzysk
0:1
Stella Białośliwie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości