zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Śmiłowo
Pauza
Leśnik Margonin
1:3
Polonia Jastrowie
Włókniarz Okonek
5:0
Orzeł Osiek
Unia Ujście
3:1
Polonia Piła
Zjednoczeni Kaczory
4:2
Sparta Złotów
Noteć Dziembowo
3:0
Łobzonka Wyrzysk
Pogoń Łobżenica
5:1
Sokół Szamocin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Łobzonka Wyrzysk
Pauza
Polonia Jastrowie
5:2
Włókniarz Okonek
Orkan Śmiłowo
3:1
Polonia Piła
Orzeł Osiek
1:6
Pogoń Łobżenica
Sparta Złotów
2:1
Leśnik Margonin
Noteć Dziembowo
4:1
Sokół Szamocin
Unia Ujście
5:1
Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Piła
Pauza
Leśnik Margonin
2:0
Unia Ujście
Włókniarz Okonek
1:2
Sparta Złotów
Zjednoczeni Kaczory
0:2
Orkan Śmiłowo
Pogoń Łobżenica
3:1
Polonia Jastrowie
Łobzonka Wyrzysk
1:0
Sokół Szamocin
Noteć Dziembowo
6:1
Orzeł Osiek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
Pauza
Orkan Śmiłowo
3:0
Leśnik Margonin
Unia Ujście
0:1
Włókniarz Okonek
Polonia Jastrowie
1:1
Noteć Dziembowo
Polonia Piła
3:1
Zjednoczeni Kaczory
Sparta Złotów
2:5
Pogoń Łobżenica
Orzeł Osiek
0:3
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
Pauza
Leśnik Margonin
1:3
Polonia Piła
Włókniarz Okonek
1:1
Orkan Śmiłowo
Sokół Szamocin
3:1
Orzeł Osiek
Pogoń Łobżenica
7:2
Unia Ujście
Łobzonka Wyrzysk
2:2
Polonia Jastrowie
Noteć Dziembowo
0:0
Sparta Złotów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Osiek
Pauza
Orkan Śmiłowo
1:1
Pogoń Łobżenica
Zjednoczeni Kaczory
4:3
Leśnik Margonin
Unia Ujście
1:0
Noteć Dziembowo
Polonia Jastrowie
0:1
Sokół Szamocin
Polonia Piła
2:1
Włókniarz Okonek
Sparta Złotów
3:3
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
Pauza
Włókniarz Okonek
2:1
Zjednoczeni Kaczory
Sokół Szamocin
1:0
Sparta Złotów
Orzeł Osiek
1:0
Polonia Jastrowie
Pogoń Łobżenica
2:1
Polonia Piła
Łobzonka Wyrzysk
0:3
Unia Ujście
Noteć Dziembowo
0:2
Orkan Śmiłowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jastrowie
Pauza
Leśnik Margonin
4:1
Włókniarz Okonek
Unia Ujście
2:3
Sokół Szamocin
Polonia Piła
6:2
Noteć Dziembowo
Sparta Złotów
2:1
Orzeł Osiek
Zjednoczeni Kaczory
0:1
Pogoń Łobżenica
Orkan Śmiłowo
5:0
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
Pauza
Polonia Jastrowie
1:0
Sparta Złotów
Sokół Szamocin
2:2
Orkan Śmiłowo
Pogoń Łobżenica
4:3
Leśnik Margonin
Orzeł Osiek
1:2
Unia Ujście
Łobzonka Wyrzysk
1:1
Polonia Piła
Noteć Dziembowo
1:3
Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Złotów
Pauza
Leśnik Margonin
1:2
Noteć Dziembowo
Unia Ujście
1:4
Polonia Jastrowie
Włókniarz Okonek
0:2
Pogoń Łobżenica
Polonia Piła
3:0*
Sokół Szamocin
Zjednoczeni Kaczory
0:0
Łobzonka Wyrzysk
Orkan Śmiłowo
5:2
Orzeł Osiek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łobżenica
Pauza
Polonia Jastrowie
3:0
Orkan Śmiłowo
Sokół Szamocin
0:0
Zjednoczeni Kaczory
Sparta Złotów
3:1
Unia Ujście
Orzeł Osiek
2:0
Polonia Piła
Łobzonka Wyrzysk
0:1
Leśnik Margonin
Noteć Dziembowo
0:1
Włókniarz Okonek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
Pauza
Pogoń Łobżenica
2:0
Noteć Dziembowo
Leśnik Margonin
0:1
Sokół Szamocin
Włókniarz Okonek
3:0
Łobzonka Wyrzysk
Polonia Piła
2:5
Polonia Jastrowie
Zjednoczeni Kaczory
2:0
Orzeł Osiek
Orkan Śmiłowo
3:0
Sparta Złotów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Dziembowo
Pauza
Unia Ujście
0:3
Orkan Śmiłowo
Polonia Jastrowie
2:2
Zjednoczeni Kaczory
Sokół Szamocin
3:1
Włókniarz Okonek
Sparta Złotów
2:2
Polonia Piła
Orzeł Osiek
3:2
Leśnik Margonin
Łobzonka Wyrzysk
1:1
Pogoń Łobżenica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Śmiłowo
Pauza
Polonia Piła
0:3*
Unia Ujście
Polonia Jastrowie
1:0
Leśnik Margonin
Sokół Szamocin
2:3
Pogoń Łobżenica
Sparta Złotów
0:1
Zjednoczeni Kaczory
Orzeł Osiek
4:0
Włókniarz Okonek
Łobzonka Wyrzysk
1:0
Noteć Dziembowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Łobzonka Wyrzysk
Pauza
Leśnik Margonin
3:2
Sparta Złotów
Zjednoczeni Kaczory
0:1
Unia Ujście
Włókniarz Okonek
1:1
Polonia Jastrowie
Pogoń Łobżenica
6:2
Orzeł Osiek
Polonia Piła
0:3*
Orkan Śmiłowo
Noteć Dziembowo
2:1
Sokół Szamocin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Piła
Pauza
Polonia Jastrowie
0:6
Pogoń Łobżenica
Sparta Złotów
2:1
Włókniarz Okonek
Unia Ujście
2:1
Leśnik Margonin
Sokół Szamocin
1:0
Łobzonka Wyrzysk
Orzeł Osiek
0:2
Noteć Dziembowo
Orkan Śmiłowo
4:1
Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
Pauza
Zjednoczeni Kaczory
3:0*
Polonia Piła
Leśnik Margonin
2:1
Orkan Śmiłowo
Włókniarz Okonek
0:3
Unia Ujście
Pogoń Łobżenica
4:1
Sparta Złotów
Łobzonka Wyrzysk
1:1
Orzeł Osiek
Noteć Dziembowo
1:1
Polonia Jastrowie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
Pauza
Polonia Piła
0:3*
Leśnik Margonin
Sparta Złotów
3:3
Noteć Dziembowo
Unia Ujście
2:4
Pogoń Łobżenica
Polonia Jastrowie
0:2
Łobzonka Wyrzysk
Orzeł Osiek
0:2
Sokół Szamocin
Orkan Śmiłowo
3:1
Włókniarz Okonek
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Osiek
Pauza
Włókniarz Okonek
3:0*
Polonia Piła
Leśnik Margonin
3:2
Zjednoczeni Kaczory
Sokół Szamocin
0:2
Polonia Jastrowie
Pogoń Łobżenica
1:4
Orkan Śmiłowo
Łobzonka Wyrzysk
0:1
Sparta Złotów
Noteć Dziembowo
1:1
Unia Ujście
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
Pauza
Zjednoczeni Kaczory
8:1
Włókniarz Okonek
Sparta Złotów
3:1
Sokół Szamocin
Orkan Śmiłowo
2:3
Noteć Dziembowo
Unia Ujście
5:1
Łobzonka Wyrzysk
Polonia Jastrowie
3:1
Orzeł Osiek
Polonia Piła
0:3*
Pogoń Łobżenica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jastrowie
Pauza
Włókniarz Okonek
1:1
Leśnik Margonin
Sokół Szamocin
2:0
Unia Ujście
Pogoń Łobżenica
1:1
Zjednoczeni Kaczory
Orzeł Osiek
2:1
Sparta Złotów
Łobzonka Wyrzysk
0:4
Orkan Śmiłowo
Noteć Dziembowo
3:0*
Polonia Piła
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
Pauza
Sparta Złotów
2:2
Polonia Jastrowie
Leśnik Margonin
1:0
Pogoń Łobżenica
Unia Ujście
5:3
Orzeł Osiek
Polonia Piła
0:3*
Łobzonka Wyrzysk
Zjednoczeni Kaczory
4:0
Noteć Dziembowo
Orkan Śmiłowo
8:1
Sokół Szamocin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Złotów
Pauza
Sokół Szamocin
3:0*
Polonia Piła
Polonia Jastrowie
0:1
Unia Ujście
Pogoń Łobżenica
3:0
Włókniarz Okonek
Orzeł Osiek
0:2
Orkan Śmiłowo
Łobzonka Wyrzysk
2:1
Zjednoczeni Kaczory
Noteć Dziembowo
4:4
Leśnik Margonin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łobżenica
Pauza
Leśnik Margonin
0:0
Łobzonka Wyrzysk
Orkan Śmiłowo
2:0
Polonia Jastrowie
Unia Ujście
1:4
Sparta Złotów
Włókniarz Okonek
4:1
Noteć Dziembowo
Polonia Piła
0:3*
Orzeł Osiek
Zjednoczeni Kaczory
2:0
Sokół Szamocin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
Pauza
Polonia Jastrowie
3:0*
Polonia Piła
Sparta Złotów
1:3
Orkan Śmiłowo
Łobzonka Wyrzysk
2:0
Włókniarz Okonek
Sokół Szamocin
4:1
Leśnik Margonin
Orzeł Osiek
2:2
Zjednoczeni Kaczory
Noteć Dziembowo
0:1
Pogoń Łobżenica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Dziembowo
Pauza
Leśnik Margonin
1:1
Orzeł Osiek
Włókniarz Okonek
2:1
Sokół Szamocin
Polonia Piła
0:3*
Sparta Złotów
Pogoń Łobżenica
5:1
Łobzonka Wyrzysk
Orkan Śmiłowo
2:0
Unia Ujście
Zjednoczeni Kaczory
1:5
Polonia Jastrowie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości