zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Krzyż
2:0
Huragan Młynkowo
Gryf Zofiowo
0:6
Wenus Jędrzejewo
Sokół Mieścisko
1:0
Leśni Zawada
Arto Trzcianka
3:2
KS Leżenica
Łubianka
1:0
Iskra Runowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wenus Jędrzejewo
3:1
Sokół Mieścisko
Drawa Krzyż
0:2
Gryf Zofiowo
Leśni Zawada
2:2
Arto Trzcianka
Huragan Młynkowo
3:1
Iskra Runowo
KS Leżenica
3:0
Łubianka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Arto Trzcianka
1:3
Wenus Jędrzejewo
Gryf Zofiowo
1:1
Huragan Młynkowo
Sokół Mieścisko
4:0
Drawa Krzyż
Iskra Runowo
3:3
KS Leżenica
Łubianka
2:2
Leśni Zawada
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wenus Jędrzejewo
3:1
Łubianka
Drawa Krzyż
2:5
Arto Trzcianka
Leśni Zawada
2:2
Iskra Runowo
Huragan Młynkowo
2:3
KS Leżenica
Gryf Zofiowo
1:4
Sokół Mieścisko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Arto Trzcianka
3:1
Gryf Zofiowo
KS Leżenica
3:0
Leśni Zawada
Iskra Runowo
0:4
Wenus Jędrzejewo
Sokół Mieścisko
4:1
Huragan Młynkowo
Łubianka
3:0
Drawa Krzyż
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Krzyż
1:0
Iskra Runowo
Wenus Jędrzejewo
5:1
KS Leżenica
Huragan Młynkowo
3:1
Leśni Zawada
Gryf Zofiowo
2:5
Łubianka
Sokół Mieścisko
4:5
Arto Trzcianka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Arto Trzcianka
3:2
Huragan Młynkowo
KS Leżenica
5:2
Drawa Krzyż
Leśni Zawada
2:3
Wenus Jędrzejewo
Iskra Runowo
0:0
Gryf Zofiowo
Łubianka
3:3
Sokół Mieścisko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Krzyż
1:2
Leśni Zawada
Huragan Młynkowo
1:3
Wenus Jędrzejewo
Gryf Zofiowo
3:0
KS Leżenica
Sokół Mieścisko
2:1
Iskra Runowo
Arto Trzcianka
0:0
Łubianka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśni Zawada
2:3
Gryf Zofiowo
Wenus Jędrzejewo
4:0
Drawa Krzyż
KS Leżenica
0:1
Sokół Mieścisko
Iskra Runowo
0:0
Arto Trzcianka
Łubianka
2:1
Huragan Młynkowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wenus Jędrzejewo
2:0
Gryf Zofiowo
Leśni Zawada
1:0
Sokół Mieścisko
Huragan Młynkowo
2:1
Drawa Krzyż
KS Leżenica
5:0
Arto Trzcianka
Iskra Runowo
1:4
Łubianka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Arto Trzcianka
3:2
Leśni Zawada
Gryf Zofiowo
3:1
Drawa Krzyż
Iskra Runowo
3:1
Huragan Młynkowo
Łubianka
2:1
KS Leżenica
Sokół Mieścisko
2:2
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Krzyż
1:5
Sokół Mieścisko
Huragan Młynkowo
0:4
Gryf Zofiowo
Leśni Zawada
0:2
Łubianka
KS Leżenica
3:1
Iskra Runowo
Wenus Jędrzejewo
2:0
Arto Trzcianka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Mieścisko
1:1
Gryf Zofiowo
KS Leżenica
7:1
Huragan Młynkowo
Iskra Runowo
5:1
Leśni Zawada
Łubianka
1:3
Wenus Jędrzejewo
Arto Trzcianka
3:0
Drawa Krzyż
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Zofiowo
2:4
Arto Trzcianka
Wenus Jędrzejewo
3:1
Iskra Runowo
Leśni Zawada
1:1
KS Leżenica
Huragan Młynkowo
2:2
Sokół Mieścisko
Drawa Krzyż
2:1
Łubianka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leżenica
3:0
Wenus Jędrzejewo
Leśni Zawada
1:3
Huragan Młynkowo
Iskra Runowo
2:0
Drawa Krzyż
Arto Trzcianka
1:1
Sokół Mieścisko
Łubianka
2:3
Gryf Zofiowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Młynkowo
- : -
Arto Trzcianka
Gryf Zofiowo
- : -
Iskra Runowo
Sokół Mieścisko
- : -
Łubianka
Drawa Krzyż
- : -
KS Leżenica
Wenus Jędrzejewo
1:1
Leśni Zawada
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leżenica
- : -
Gryf Zofiowo
Wenus Jędrzejewo
- : -
Huragan Młynkowo
Iskra Runowo
- : -
Sokół Mieścisko
Leśni Zawada
- : -
Drawa Krzyż
Łubianka
- : -
Arto Trzcianka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Młynkowo
- : -
Łubianka
Arto Trzcianka
- : -
Iskra Runowo
Gryf Zofiowo
- : -
Leśni Zawada
Sokół Mieścisko
- : -
KS Leżenica
Drawa Krzyż
- : -
Wenus Jędrzejewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości