zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
8:0
KS Leżenica
Drawa Krzyż
3:0*
Błyskawica Bronisławki
Gryf Zofiowo
1:2
Arto Trzcianka
Leśni Zawada
1:1
Iskra Runowo
Huragan Młynkowo
3:2
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Runowo
0:9
Zamek Gołańcz
KS Leżenica
2:1
Huragan Młynkowo
Gryf Zofiowo
2:2
Leśni Zawada
Wenus Jędrzejewo
3:1
Drawa Krzyż
Arto Trzcianka
8:0
Błyskawica Bronisławki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
8:2
Gryf Zofiowo
Drawa Krzyż
2:2
KS Leżenica
Huragan Młynkowo
1:5
Iskra Runowo
Błyskawica Bronisławki
1:6
Wenus Jędrzejewo
Leśni Zawada
2:0
Arto Trzcianka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leżenica
2:0
Błyskawica Bronisławki
Iskra Runowo
0:5
Drawa Krzyż
Gryf Zofiowo
4:1
Huragan Młynkowo
Leśni Zawada
3:0
Zamek Gołańcz
Arto Trzcianka
4:0
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
2:1
Arto Trzcianka
Drawa Krzyż
1:4
Gryf Zofiowo
Huragan Młynkowo
1:1
Leśni Zawada
Błyskawica Bronisławki
0:3
Iskra Runowo
Wenus Jędrzejewo
1:1
KS Leżenica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
5:1
Huragan Młynkowo
Iskra Runowo
1:3
Wenus Jędrzejewo
Gryf Zofiowo
11:0
Błyskawica Bronisławki
Leśni Zawada
1:2
Drawa Krzyż
Arto Trzcianka
1:2
KS Leżenica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Krzyż
1:5
Zamek Gołańcz
Huragan Młynkowo
1:1
Arto Trzcianka
KS Leżenica
2:0
Iskra Runowo
Błyskawica Bronisławki
1:2
Leśni Zawada
Wenus Jędrzejewo
1:0
Gryf Zofiowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
3:0
Błyskawica Bronisławki
Huragan Młynkowo
3:2
Drawa Krzyż
Arto Trzcianka
2:2
Iskra Runowo
Gryf Zofiowo
3:2
KS Leżenica
Leśni Zawada
3:0
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Runowo
1:1
Gryf Zofiowo
KS Leżenica
2:0
Leśni Zawada
Wenus Jędrzejewo
3:1
Zamek Gołańcz
Błyskawica Bronisławki
0:3
Huragan Młynkowo
Drawa Krzyż
1:6
Arto Trzcianka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leżenica
2:1
Zamek Gołańcz
Arto Trzcianka
1:1
Gryf Zofiowo
Błyskawica Bronisławki
0:2
Drawa Krzyż
Iskra Runowo
0:4
Leśni Zawada
Wenus Jędrzejewo
1:1
Huragan Młynkowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
8:0
Iskra Runowo
Huragan Młynkowo
1:0
KS Leżenica
Błyskawica Bronisławki
1:6
Arto Trzcianka
Leśni Zawada
2:5
Gryf Zofiowo
Drawa Krzyż
0:2
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leżenica
3:2
Drawa Krzyż
Iskra Runowo
0:1
Huragan Młynkowo
Gryf Zofiowo
0:6
Zamek Gołańcz
Wenus Jędrzejewo
3:1
Błyskawica Bronisławki
Arto Trzcianka
0:0
Leśni Zawada
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
5:0
Leśni Zawada
Drawa Krzyż
5:0
Iskra Runowo
Huragan Młynkowo
1:1
Gryf Zofiowo
Błyskawica Bronisławki
0:3
KS Leżenica
Wenus Jędrzejewo
4:3
Arto Trzcianka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leżenica
3:1
Wenus Jędrzejewo
Arto Trzcianka
3:2
Zamek Gołańcz
Gryf Zofiowo
1:1
Drawa Krzyż
Iskra Runowo
2:0
Błyskawica Bronisławki
Leśni Zawada
3:0
Huragan Młynkowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Krzyż
0:1
Leśni Zawada
KS Leżenica
2:1
Arto Trzcianka
Huragan Młynkowo
2:6
Zamek Gołańcz
Błyskawica Bronisławki
1:5
Gryf Zofiowo
Wenus Jędrzejewo
4:0
Iskra Runowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
2:1
Drawa Krzyż
Iskra Runowo
0:1
KS Leżenica
Gryf Zofiowo
2:2
Wenus Jędrzejewo
Arto Trzcianka
1:1
Huragan Młynkowo
Leśni Zawada
3:0
Błyskawica Bronisławki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Krzyż
1:4
Huragan Młynkowo
KS Leżenica
0:2
Gryf Zofiowo
Błyskawica Bronisławki
1:9
Zamek Gołańcz
Iskra Runowo
1:4
Arto Trzcianka
Wenus Jędrzejewo
- : -
Leśni Zawada
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
0:0
Wenus Jędrzejewo
Huragan Młynkowo
3:1
Błyskawica Bronisławki
Arto Trzcianka
3:1
Drawa Krzyż
Gryf Zofiowo
2:0
Iskra Runowo
Leśni Zawada
1:2
KS Leżenica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości