Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Czernice
2:2   k. 5 : 6
Sokół Kościerzyn
Noteć Dziembowo
2:0
Kłos Budzyń
Zryw Sypniewo
0:3
Iskra Krajenka
Tarnowia Tarnówka
0:3
Błyskawica Nieżychowo
Błyskawica Bronisławki
1:2
KS Leżenica
Korona Dębno
2:3
Iskra Bądecz
Piast Złotów
1:2
Jedność Zakrzewo
Iskra Wyszyny
4:2
Korona Stróżewo
Orzeł Osiek nad Notecią
1:5
Orkan Śmiłowo
Sokół Szamocin
5:2
Leśnik Margonin
Włókniarz Okonek
2:3
Polonia Jastrowie
Huragan Nowa Święta
2:3
Czarni Ferdynandowo
Noteć Miasteczko Krajeńskie
2:2   k. 4 : 5
Stella Białośliwie
Orzeł Pęckowo
2:0
Noteć Czarnków
Noteć II Czarnków
3:2
Iskra Runowo
Orzeł Gulcz
6:4
Gryf Zofiowo
Wenus Jędrzejewo
4:3
Noteć Rosko
Drawa Krzyż
3:0
Sokół Gębice
Golnica Ryczywół
4:4   k. 3 : 2
Sokół Mieścisko
Tarzani Wrzeszczyna
0:6
Huragan Młynkowo
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
1:4
LZS Trzcianka
Zamek Gołańcz
3:0
Polonia Chodzież
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
0:0   k. 4 : 3
Wełna Skoki
Czarni Ferdynandowo
0:2
Sokół Kościerzyn
Orzeł Gulcz
3:5
Huragan Młynkowo
Drawa Krzyż
3:0
Iskra Wyszyny
Błyskawica Nieżychowo
0:3*
Jedność Zakrzewo
Noteć Dziembowo
1:1   k. 2 : 4
Stella Białośliwie
Iskra Bądecz
1:4
Sokół Szamocin
Orkan Śmiłowo
2:1
GLKS Wysoka
Golnica Ryczywół
3:0*
Sokół Damasławek
Wenus Jędrzejewo
4:4   k. 4 : 5
Płomień Połajewo
Sparta Złotów
0:3
Iskra Szydłowo
Iskra Krajenka
5:3
KS Leżenica
Orzeł Pęckowo
0:5
Lubuszanin Trzcianka
Polonia Jastrowie
1:3
Pogoń Łobżenica
Zamek Gołańcz
1:3
Nielba Wągrowiec
Noteć II Czarnków
1:1   k. 7 : 6
LZS Trzcianka
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
7:3
Radwan Lubasz
Iskra Krajenka
0:7
Pogoń Łobżenica
Huragan Młynkowo
3:2
Noteć II Czarnków
Golnica Ryczywół
0:11
Nielba Wągrowiec
Orkan Śmiłowo
3:0*
Iskra Szydłowo
Jedność Zakrzewo
3:3   k. 5 : 4
Sokół Kościerzyn
Drawa Krzyż
0:25
Lubuszanin Trzcianka
Sokół Szamocin
1:0
Stella Białośliwie
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
2:1
Nielba Wągrowiec
Sokół Szamocin
1:3
Orkan Śmiłowo
Huragan Młynkowo
0:4
Lubuszanin Trzcianka
Jedność Zakrzewo
1:8
Pogoń Łobżenica
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
0:4
Lubuszanin Trzcianka
Orkan Śmiłowo
1:2
Pogoń Łobżenica
Runda 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
4:0
Pogoń Łobżenica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości