zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
2:2
Golnica Ryczywół
Drawa Krzyż
1:1
Unia Ujście
Wenus Jędrzejewo
3:2
Radwan Lubasz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
3:2
Drawa Krzyż
Golnica Ryczywół
4:0
Unia Ujście
Fortuna Wieleń
11:0
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Krzyż
3:3
Fortuna Wieleń
Unia Ujście
3:1
Radwan Lubasz
Wenus Jędrzejewo
1:3
Golnica Ryczywół
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Golnica Ryczywół
8:2
Radwan Lubasz
Fortuna Wieleń
2:2
Unia Ujście
Wenus Jędrzejewo
2:3
Drawa Krzyż
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
5:3
Wenus Jędrzejewo
Radwan Lubasz
4:1
Fortuna Wieleń
Drawa Krzyż
3:3
Golnica Ryczywół
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
0:2
Drawa Krzyż
Radwan Lubasz
6:1
Wenus Jędrzejewo
Golnica Ryczywół
4:1
Fortuna Wieleń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Krzyż
2:2
Radwan Lubasz
Unia Ujście
4:3
Golnica Ryczywół
Wenus Jędrzejewo
1:4
Fortuna Wieleń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
3:2
Drawa Krzyż
Radwan Lubasz
4:0
Unia Ujście
Golnica Ryczywół
4:2
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
1:0
Golnica Ryczywół
Unia Ujście
1:4
Fortuna Wieleń
Drawa Krzyż
3:2
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
4:3
Radwan Lubasz
Golnica Ryczywół
6:2
Drawa Krzyż
Wenus Jędrzejewo
3:1
Unia Ujście
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
2:1
Wenus Jędrzejewo
Unia Ujście
2:1
Drawa Krzyż
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
1:4
Golnica Ryczywół
Drawa Krzyż
1:5
Radwan Lubasz
Wenus Jędrzejewo
0:2
Fortuna Wieleń
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
1:3
Unia Ujście
Fortuna Wieleń
3:1
Drawa Krzyż
Golnica Ryczywół
6:0
Wenus Jędrzejewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Krzyż
5:0
Wenus Jędrzejewo
Unia Ujście
2:2
Fortuna Wieleń
Radwan Lubasz
- : -
Golnica Ryczywół
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Golnica Ryczywół
4:0
Drawa Krzyż
Fortuna Wieleń
2:0
Radwan Lubasz
Wenus Jędrzejewo
0:2
Unia Ujście
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
1:2
Golnica Ryczywół
Drawa Krzyż
1:3
Unia Ujście
Wenus Jędrzejewo
1:8
Radwan Lubasz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
8:1
Drawa Krzyż
Fortuna Wieleń
3:0
Wenus Jędrzejewo
Golnica Ryczywół
2:0
Unia Ujście
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Krzyż
3:4
Fortuna Wieleń
Unia Ujście
1:3
Radwan Lubasz
Wenus Jędrzejewo
0:5
Golnica Ryczywół
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
6:3
Unia Ujście
Wenus Jędrzejewo
3:6
Drawa Krzyż
Golnica Ryczywół
8:1
Radwan Lubasz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Krzyż
2:1
Golnica Ryczywół
Unia Ujście
3:0
Wenus Jędrzejewo
Radwan Lubasz
5:1
Fortuna Wieleń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij