zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
1:5
Wełna Skoki
Polonia Chodzież
0:3
Płomień Połajewo
Polonia Jastrowie
1:0
Sokół Damasławek
Sokół Szamocin
0:3
Sparta Złotów
GLKS Wysoka
4:3
Korona Stróżewo
Orzeł Pęckowo
1:1
Polonia Piła
Iskra Krajenka
2:3
Unia Wapno
Pogoń Łobżenica
1:3
Noteć Czarnków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
2:1
Sparta Złotów
Sokół Damasławek
3:0
Orzeł Pęckowo
Unia Wapno
0:2
GLKS Wysoka
Wełna Skoki
8:0
Iskra Krajenka
Polonia Chodzież
1:2
Polonia Jastrowie
Noteć Czarnków
4:2
Sokół Szamocin
Korona Stróżewo
4:3
Pogoń Łobżenica
Polonia Piła
0:2
Włókniarz Okonek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jastrowie
1:2
Płomień Połajewo
Sokół Szamocin
3:3
Korona Stróżewo
Włókniarz Okonek
1:0
Sokół Damasławek
Iskra Krajenka
3:3
Polonia Piła
Pogoń Łobżenica
4:0
Unia Wapno
Sparta Złotów
4:0
Noteć Czarnków
Orzeł Pęckowo
0:0
Polonia Chodzież
GLKS Wysoka
0:1
Wełna Skoki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
4:0
Włókniarz Okonek
Korona Stróżewo
0:4
Sparta Złotów
Polonia Jastrowie
3:2
Orzeł Pęckowo
Polonia Piła
2:1
GLKS Wysoka
Unia Wapno
1:1
Sokół Szamocin
Wełna Skoki
6:1
Pogoń Łobżenica
Płomień Połajewo
3:2
Noteć Czarnków
Sokół Damasławek
7:2
Iskra Krajenka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pęckowo
2:5
Płomień Połajewo
Pogoń Łobżenica
0:4
Polonia Piła
Włókniarz Okonek
0:4
Polonia Jastrowie
Iskra Krajenka
0:5
Polonia Chodzież
Unia Wapno
0:0
Sparta Złotów
Sokół Szamocin
5:2
Wełna Skoki
GLKS Wysoka
2:1
Sokół Damasławek
Noteć Czarnków
8:3
Korona Stróżewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
2:1
GLKS Wysoka
Unia Wapno
3:2
Noteć Czarnków
Polonia Jastrowie
4:0
Iskra Krajenka
Polonia Piła
3:0
Sokół Szamocin
Wełna Skoki
5:1
Sparta Złotów
Płomień Połajewo
3:0
Korona Stróżewo
Orzeł Pęckowo
1:1
Włókniarz Okonek
Sokół Damasławek
1:2
Pogoń Łobżenica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
2:3
Płomień Połajewo
Korona Stróżewo
4:2
Unia Wapno
Sokół Szamocin
0:0
Sokół Damasławek
Iskra Krajenka
0:0
Orzeł Pęckowo
Noteć Czarnków
1:6
Wełna Skoki
Sparta Złotów
1:2
Polonia Piła
GLKS Wysoka
2:4
Polonia Jastrowie
Pogoń Łobżenica
3:2
Polonia Chodzież
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
1:1
Sokół Szamocin
Polonia Jastrowie
6:1
Pogoń Łobżenica
Włókniarz Okonek
0:2
Iskra Krajenka
Wełna Skoki
5:1
Korona Stróżewo
Płomień Połajewo
6:2
Unia Wapno
Orzeł Pęckowo
2:1
GLKS Wysoka
Sokół Damasławek
4:1
Sparta Złotów
Polonia Piła
2:1
Noteć Czarnków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wysoka
3:0
Włókniarz Okonek
Unia Wapno
1:5
Wełna Skoki
Pogoń Łobżenica
4:3
Orzeł Pęckowo
Korona Stróżewo
2:4
Polonia Piła
Sokół Szamocin
1:0
Polonia Jastrowie
Iskra Krajenka
0:3
Płomień Połajewo
Noteć Czarnków
0:2
Sokół Damasławek
Sparta Złotów
4:0
Polonia Chodzież
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krajenka
0:1
GLKS Wysoka
Polonia Piła
1:0
Unia Wapno
Polonia Jastrowie
0:0
Sparta Złotów
Polonia Chodzież
2:2
Noteć Czarnków
Włókniarz Okonek
1:4
Pogoń Łobżenica
Orzeł Pęckowo
3:4
Sokół Szamocin
Płomień Połajewo
1:3
Wełna Skoki
Sokół Damasławek
5:4
Korona Stróżewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łobżenica
4:0
Iskra Krajenka
Unia Wapno
2:1
Sokół Damasławek
Korona Stróżewo
4:1
Polonia Chodzież
Sokół Szamocin
4:0
Włókniarz Okonek
Noteć Czarnków
3:2
Polonia Jastrowie
Sparta Złotów
4:0
Orzeł Pęckowo
Wełna Skoki
3:1
Polonia Piła
GLKS Wysoka
1:1
Płomień Połajewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
1:1
Sparta Złotów
Polonia Chodzież
4:3
Unia Wapno
Polonia Jastrowie
2:2
Korona Stróżewo
Iskra Krajenka
3:2
Sokół Szamocin
Płomień Połajewo
3:0
Polonia Piła
Sokół Damasławek
1:3
Wełna Skoki
GLKS Wysoka
1:2
Pogoń Łobżenica
Orzeł Pęckowo
3:4
Noteć Czarnków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łobżenica
3:5
Płomień Połajewo
Unia Wapno
2:1
Polonia Jastrowie
Korona Stróżewo
4:0
Orzeł Pęckowo
Sokół Szamocin
1:0
GLKS Wysoka
Polonia Piła
2:2
Sokół Damasławek
Noteć Czarnków
1:2
Włókniarz Okonek
Wełna Skoki
6:2
Polonia Chodzież
Sparta Złotów
3:0
Iskra Krajenka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
1:1
Polonia Piła
Orzeł Pęckowo
1:3
Unia Wapno
Sparta Złotów
3:3
GLKS Wysoka
Pogoń Łobżenica
1:3
Sokół Szamocin
Włókniarz Okonek
1:2
Korona Stróżewo
Płomień Połajewo
0:0
Sokół Damasławek
Polonia Jastrowie
2:1
Wełna Skoki
Iskra Krajenka
1:4
Noteć Czarnków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Damasławek
0:0
Polonia Chodzież
Unia Wapno
4:0
Włókniarz Okonek
Korona Stróżewo
7:3
Iskra Krajenka
Wełna Skoki
6:0
Orzeł Pęckowo
Sokół Szamocin
1:1
Płomień Połajewo
Polonia Piła
2:2
Polonia Jastrowie
Sparta Złotów
4:0
Pogoń Łobżenica
Noteć Czarnków
2:1
GLKS Wysoka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
2:0
Iskra Krajenka
Korona Stróżewo
6:1
GLKS Wysoka
Płomień Połajewo
1:3
Polonia Chodzież
Sokół Damasławek
1:1
Polonia Jastrowie
Polonia Piła
1:0
Orzeł Pęckowo
Sparta Złotów
2:1
Sokół Szamocin
Noteć Czarnków
3:4
Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki
3:0
Włókniarz Okonek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
0:1
Polonia Piła
Korona Stróżewo
4:3
Pogoń Łobżenica
Polonia Jastrowie
3:0
Polonia Chodzież
Sokół Szamocin
1:1
Noteć Czarnków
GLKS Wysoka
2:1
Unia Wapno
Orzeł Pęckowo
4:0
Sokół Damasławek
Iskra Krajenka
0:4
Wełna Skoki
Sparta Złotów
3:1
Płomień Połajewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
1:1
Orzeł Pęckowo
Unia Wapno
1:2
Pogoń Łobżenica
Polonia Piła
3:2
Iskra Krajenka
Noteć Czarnków
0:4
Sparta Złotów
Sokół Damasławek
3:1
Włókniarz Okonek
Korona Stróżewo
4:2
Sokół Szamocin
Wełna Skoki
5:0
GLKS Wysoka
Płomień Połajewo
6:1
Polonia Jastrowie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łobżenica
2:4
Wełna Skoki
Sparta Złotów
0:3
Korona Stróżewo
Włókniarz Okonek
3:1
Polonia Chodzież
Sokół Szamocin
1:1
Unia Wapno
Orzeł Pęckowo
0:1
Polonia Jastrowie
Iskra Krajenka
2:2
Sokół Damasławek
Noteć Czarnków
4:2
Płomień Połajewo
GLKS Wysoka
2:3
Polonia Piła
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Damasławek
3:0
GLKS Wysoka
Wełna Skoki
7:0
Sokół Szamocin
Płomień Połajewo
4:0
Orzeł Pęckowo
Polonia Chodzież
4:1
Iskra Krajenka
Polonia Jastrowie
4:1
Włókniarz Okonek
Polonia Piła
0:1
Pogoń Łobżenica
Unia Wapno
1:2
Sparta Złotów
Korona Stróżewo
3:4
Noteć Czarnków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łobżenica
1:2
Sokół Damasławek
Włókniarz Okonek
2:5
Orzeł Pęckowo
Sokół Szamocin
1:2
Polonia Piła
Iskra Krajenka
2:2
Polonia Jastrowie
Noteć Czarnków
1:2
Unia Wapno
Sparta Złotów
0:3
Wełna Skoki
GLKS Wysoka
2:0
Polonia Chodzież
Korona Stróżewo
3:6
Płomień Połajewo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
3:0
Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki
9:0
Noteć Czarnków
Płomień Połajewo
0:3
Włókniarz Okonek
Unia Wapno
0:2
Korona Stróżewo
Polonia Jastrowie
0:2
GLKS Wysoka
Sokół Damasławek
1:1
Sokół Szamocin
Polonia Piła
1:2
Sparta Złotów
Orzeł Pęckowo
4:1
Iskra Krajenka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wysoka
0:2
Orzeł Pęckowo
Sparta Złotów
1:1
Sokół Damasławek
Unia Wapno
1:3
Płomień Połajewo
Sokół Szamocin
2:1
Polonia Chodzież
Iskra Krajenka
2:6
Włókniarz Okonek
Pogoń Łobżenica
1:2
Polonia Jastrowie
Korona Stróżewo
1:3
Wełna Skoki
Noteć Czarnków
2:1
Polonia Piła
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
1:3
Sparta Złotów
Polonia Jastrowie
2:1
Sokół Szamocin
Polonia Piła
2:1
Korona Stróżewo
Orzeł Pęckowo
0:2
Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki
3:0
Unia Wapno
Płomień Połajewo
7:1
Iskra Krajenka
Sokół Damasławek
0:2
Noteć Czarnków
Włókniarz Okonek
1:2
GLKS Wysoka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
2:1
Orzeł Pęckowo
Unia Wapno
1:0
Polonia Piła
Korona Stróżewo
2:4
Sokół Damasławek
Noteć Czarnków
2:1
Polonia Chodzież
Wełna Skoki
1:0
Płomień Połajewo
Sparta Złotów
3:2
Polonia Jastrowie
GLKS Wysoka
2:1
Iskra Krajenka
Pogoń Łobżenica
3:3
Włókniarz Okonek
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
3:6
Sokół Szamocin
Polonia Chodzież
2:1
Korona Stróżewo
Polonia Jastrowie
0:2
Noteć Czarnków
Polonia Piła
2:1
Wełna Skoki
Orzeł Pęckowo
2:0
Sparta Złotów
Iskra Krajenka
2:0
Pogoń Łobżenica
Płomień Połajewo
4:1
GLKS Wysoka
Sokół Damasławek
1:0
Unia Wapno
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Piła
3:1
Płomień Połajewo
Unia Wapno
2:0
Polonia Chodzież
Korona Stróżewo
4:1
Polonia Jastrowie
Noteć Czarnków
4:2
Orzeł Pęckowo
Wełna Skoki
6:0
Sokół Damasławek
Sparta Złotów
4:1
Włókniarz Okonek
GLKS Wysoka
0:3
Pogoń Łobżenica
Sokół Szamocin
3:2
Iskra Krajenka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
1:3
Noteć Czarnków
Orzeł Pęckowo
4:5
Korona Stróżewo
Polonia Chodzież
1:8
Wełna Skoki
Polonia Jastrowie
2:2
Unia Wapno
Płomień Połajewo
3:0
Pogoń Łobżenica
Sokół Damasławek
2:0
Polonia Piła
GLKS Wysoka
1:3
Sokół Szamocin
Sparta Złotów
6:0
Iskra Krajenka
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
4:2
Orzeł Pęckowo
Korona Stróżewo
8:2
Włókniarz Okonek
Wełna Skoki
5:0
Polonia Jastrowie
Sokół Szamocin
2:3
Pogoń Łobżenica
Sokół Damasławek
2:1
Płomień Połajewo
Polonia Piła
5:2
Polonia Chodzież
GLKS Wysoka
0:1
Sparta Złotów
Noteć Czarnków
8:0
Iskra Krajenka
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
6:3
Unia Wapno
Płomień Połajewo
3:1
Sokół Szamocin
Polonia Chodzież
1:1
Sokół Damasławek
Polonia Jastrowie
3:0
Polonia Piła
GLKS Wysoka
4:5
Noteć Czarnków
Orzeł Pęckowo
0:5
Wełna Skoki
Iskra Krajenka
3:5
Korona Stróżewo
Pogoń Łobżenica
6:3
Sparta Złotów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości