zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Budzyń
Pauza
Zamek Gołańcz
0:1
Iskra Wyszyny
Włókniarz Okonek
4:4
Łobzonka Wyrzysk
Sokół Szamocin
0:5
Leśnik Margonin
Wełna Skoki
1:3
Polonia Chodzież
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Łobzonka Wyrzysk
Pauza
Leśnik Margonin
3:0
Wełna Skoki
Kłos Budzyń
2:0
Zamek Gołańcz
Polonia Chodzież
4:7
Włókniarz Okonek
Iskra Wyszyny
1:2
Sokół Szamocin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
Pauza
Sokół Szamocin
1:2
Kłos Budzyń
Włókniarz Okonek
1:5
Leśnik Margonin
Wełna Skoki
4:3
Iskra Wyszyny
Łobzonka Wyrzysk
1:4
Polonia Chodzież
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
Pauza
Kłos Budzyń
6:2
Wełna Skoki
Leśnik Margonin
13:0
Łobzonka Wyrzysk
Iskra Wyszyny
1:5
Włókniarz Okonek
Zamek Gołańcz
0:1
Sokół Szamocin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
Pauza
Polonia Chodzież
0:3
Leśnik Margonin
Włókniarz Okonek
1:2
Kłos Budzyń
Wełna Skoki
2:2
Zamek Gołańcz
Łobzonka Wyrzysk
0:3
Iskra Wyszyny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
Pauza
Kłos Budzyń
2:0
Łobzonka Wyrzysk
Sokół Szamocin
3:2
Wełna Skoki
Iskra Wyszyny
0:4
Polonia Chodzież
Zamek Gołańcz
3:0
Włókniarz Okonek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Skoki
Pauza
Łobzonka Wyrzysk
2:4
Zamek Gołańcz
Polonia Chodzież
1:3
Kłos Budzyń
Włókniarz Okonek
3:4
Sokół Szamocin
Leśnik Margonin
9:2
Iskra Wyszyny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszyny
Pauza
Kłos Budzyń
2:2
Leśnik Margonin
Sokół Szamocin
3:0
Łobzonka Wyrzysk
Wełna Skoki
3:0
Włókniarz Okonek
Zamek Gołańcz
0:7
Polonia Chodzież
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
Pauza
Leśnik Margonin
2:0
Zamek Gołańcz
Łobzonka Wyrzysk
1:3
Wełna Skoki
Polonia Chodzież
0:2
Sokół Szamocin
Iskra Wyszyny
0:1
Kłos Budzyń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Budzyń
Pauza
Leśnik Margonin
6:0
Sokół Szamocin
Iskra Wyszyny
1:2
Zamek Gołańcz
Polonia Chodzież
3:0
Wełna Skoki
Łobzonka Wyrzysk
4:0
Włókniarz Okonek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Łobzonka Wyrzysk
Pauza
Sokół Szamocin
4:2
Iskra Wyszyny
Włókniarz Okonek
1:2
Polonia Chodzież
Wełna Skoki
0:3
Leśnik Margonin
Zamek Gołańcz
1:6
Kłos Budzyń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
Pauza
Polonia Chodzież
6:0
Łobzonka Wyrzysk
Leśnik Margonin
3:0
Włókniarz Okonek
Iskra Wyszyny
0:2
Wełna Skoki
Kłos Budzyń
3:2
Sokół Szamocin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
Pauza
Sokół Szamocin
5:2
Zamek Gołańcz
Włókniarz Okonek
3:0
Iskra Wyszyny
Łobzonka Wyrzysk
1:3
Leśnik Margonin
Wełna Skoki
2:2
Kłos Budzyń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
Pauza
Zamek Gołańcz
3:0
Wełna Skoki
Leśnik Margonin
1:3
Polonia Chodzież
Kłos Budzyń
0:1
Włókniarz Okonek
Iskra Wyszyny
1:1
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
Pauza
Łobzonka Wyrzysk
0:2
Kłos Budzyń
Włókniarz Okonek
3:1
Zamek Gołańcz
Polonia Chodzież
8:1
Iskra Wyszyny
Wełna Skoki
3:4
Sokół Szamocin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Skoki
Pauza
Zamek Gołańcz
4:1
Łobzonka Wyrzysk
Sokół Szamocin
2:4
Włókniarz Okonek
Iskra Wyszyny
0:1
Leśnik Margonin
Kłos Budzyń
2:2
Polonia Chodzież
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszyny
Pauza
Leśnik Margonin
4:0
Kłos Budzyń
Włókniarz Okonek
4:3
Wełna Skoki
Polonia Chodzież
3:0
Zamek Gołańcz
Łobzonka Wyrzysk
0:5
Sokół Szamocin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Okonek
Pauza
Sokół Szamocin
5:1
Polonia Chodzież
Kłos Budzyń
2:1
Iskra Wyszyny
Zamek Gołańcz
1:2
Leśnik Margonin
Wełna Skoki
5:4
Łobzonka Wyrzysk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości