zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leżenica
Pauza
Jedność Zakrzewo
2:2
Tarnowia Tarnówka
Iskra Krajenka
3:5
GTS Lipka
Iskra Bądecz
1:2
Korona Dębno
Sokół Kościerzyn
3:2
Błyskawica Nieżychowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Nieżychowo
Pauza
Tarnowia Tarnówka
0:3
Iskra Krajenka
Korona Dębno
3:1
KS Leżenica
Iskra Bądecz
1:0
Jedność Zakrzewo
GTS Lipka
14:1
Sokół Kościerzyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Lipka
Pauza
Iskra Krajenka
2:1
Iskra Bądecz
KS Leżenica
6:3
Błyskawica Nieżychowo
Sokół Kościerzyn
0:4
Tarnowia Tarnówka
Jedność Zakrzewo
0:0
Korona Dębno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnowia Tarnówka
Pauza
Jedność Zakrzewo
1:2
Iskra Krajenka
GTS Lipka
5:0
KS Leżenica
Iskra Bądecz
3:0
Sokół Kościerzyn
Korona Dębno
5:2
Błyskawica Nieżychowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Bądecz
Pauza
Iskra Krajenka
6:1
Korona Dębno
KS Leżenica
3:1
Tarnowia Tarnówka
Błyskawica Nieżychowo
1:6
GTS Lipka
Sokół Kościerzyn
3:6
Jedność Zakrzewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Zakrzewo
Pauza
Iskra Bądecz
3:1
KS Leżenica
Iskra Krajenka
3:0
Sokół Kościerzyn
Tarnowia Tarnówka
3:0
Błyskawica Nieżychowo
Korona Dębno
5:4
GTS Lipka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krajenka
Pauza
KS Leżenica
2:2
Jedność Zakrzewo
GTS Lipka
6:1
Tarnowia Tarnówka
Sokół Kościerzyn
3:3
Korona Dębno
Błyskawica Nieżychowo
1:4
Iskra Bądecz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krajenka
1:5
KS Leżenica
Iskra Bądecz
1:1
GTS Lipka
Jedność Zakrzewo
4:1
Błyskawica Nieżychowo
Korona Dębno
0:0
Tarnowia Tarnówka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Dębno
Pauza
KS Leżenica
8:1
Sokół Kościerzyn
GTS Lipka
3:2
Jedność Zakrzewo
Błyskawica Nieżychowo
1:0
Iskra Krajenka
Tarnowia Tarnówka
5:0
Iskra Bądecz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kościerzyn
Pauza
KS Leżenica
4:1
Iskra Krajenka
Tarnowia Tarnówka
2:6
Korona Dębno
GTS Lipka
7:2
Iskra Bądecz
Błyskawica Nieżychowo
0:4
Jedność Zakrzewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leżenica
Pauza
GTS Lipka
6:1
Iskra Krajenka
Tarnowia Tarnówka
1:1
Jedność Zakrzewo
Korona Dębno
5:1
Iskra Bądecz
Błyskawica Nieżychowo
2:2
Sokół Kościerzyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Nieżychowo
Pauza
KS Leżenica
3:2
Korona Dębno
Iskra Krajenka
1:2
Tarnowia Tarnówka
Jedność Zakrzewo
4:1
Iskra Bądecz
Sokół Kościerzyn
0:7
GTS Lipka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Lipka
Pauza
Korona Dębno
0:0
Jedność Zakrzewo
Tarnowia Tarnówka
8:1
Sokół Kościerzyn
Błyskawica Nieżychowo
2:6
KS Leżenica
Iskra Bądecz
3:1
Iskra Krajenka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnowia Tarnówka
Pauza
KS Leżenica
1:3
GTS Lipka
Błyskawica Nieżychowo
1:13
Korona Dębno
Iskra Krajenka
1:4
Jedność Zakrzewo
Sokół Kościerzyn
0:6
Iskra Bądecz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Dębno
Pauza
Iskra Krajenka
3:2
Błyskawica Nieżychowo
Sokół Kościerzyn
0:6
KS Leżenica
Iskra Bądecz
2:0
Tarnowia Tarnówka
Jedność Zakrzewo
2:1
GTS Lipka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Bądecz
Pauza
GTS Lipka
11:2
Błyskawica Nieżychowo
Tarnowia Tarnówka
5:4
KS Leżenica
Korona Dębno
4:0
Iskra Krajenka
Jedność Zakrzewo
3:0*
Sokół Kościerzyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Zakrzewo
Pauza
GTS Lipka
3:6
Korona Dębno
KS Leżenica
10:0
Iskra Bądecz
Sokół Kościerzyn
1:2
Iskra Krajenka
Błyskawica Nieżychowo
0:4
Tarnowia Tarnówka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krajenka
Pauza
Korona Dębno
14:2
Sokół Kościerzyn
Tarnowia Tarnówka
3:3
GTS Lipka
Jedność Zakrzewo
7:2
KS Leżenica
Iskra Bądecz
3:0
Błyskawica Nieżychowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości