zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Siedlisko
4:2
Tarzani Wrzeszczyna
Fortuna Biała
1:1
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
KS Sokół Gębice
2:4
Sokół Mieścisko
KS Victoria Miały
1:1
Orzeł Gulcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Biała
1:2
KS Victoria Miały
Sokół Mieścisko
6:2
Tarzani Wrzeszczyna
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
1:3
Korona Siedlisko
Orzeł Gulcz
0:0
KS Sokół Gębice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarzani Wrzeszczyna
1:1
Orzeł Gulcz
Korona Siedlisko
1:1
Sokół Mieścisko
KS Victoria Miały
2:1
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
KS Sokół Gębice
5:0
Fortuna Biała
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Gulcz
3:2
Korona Siedlisko
Fortuna Biała
1:1
Tarzani Wrzeszczyna
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
0:4
Sokół Mieścisko
KS Victoria Miały
2:6
KS Sokół Gębice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sokół Gębice
2:0
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
Korona Siedlisko
4:1
Fortuna Biała
Tarzani Wrzeszczyna
1:3
KS Victoria Miały
Sokół Mieścisko
0:1
Orzeł Gulcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
0:3
Orzeł Gulcz
KS Sokół Gębice
3:1
Tarzani Wrzeszczyna
Fortuna Biała
1:8
Sokół Mieścisko
KS Victoria Miały
6:2
Korona Siedlisko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Siedlisko
3:2
KS Sokół Gębice
Tarzani Wrzeszczyna
9:2
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
Sokół Mieścisko
0:1
KS Victoria Miały
Orzeł Gulcz
5:1
Fortuna Biała
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
3:0*
Fortuna Biała
Sokół Mieścisko
8:0
KS Sokół Gębice
Korona Siedlisko
3:2
Tarzani Wrzeszczyna
Orzeł Gulcz
0:3
KS Victoria Miały
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Miały
3:0*
Fortuna Biała
Korona Siedlisko
6:2
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
Tarzani Wrzeszczyna
1:2
Sokół Mieścisko
KS Sokół Gębice
2:0
Orzeł Gulcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Biała
0:3*
KS Sokół Gębice
Orzeł Gulcz
5:0
Tarzani Wrzeszczyna
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
0:7
KS Victoria Miały
Sokół Mieścisko
6:0
Korona Siedlisko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarzani Wrzeszczyna
3:0*
Fortuna Biała
Korona Siedlisko
1:2
Orzeł Gulcz
Sokół Mieścisko
- : -
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
KS Sokół Gębice
- : -
KS Victoria Miały
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Biała
0:3
Korona Siedlisko
Orzeł Gulcz
0:1
Sokół Mieścisko
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
2:7
KS Sokół Gębice
KS Victoria Miały
5:1
Tarzani Wrzeszczyna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Siedlisko
1:5
KS Victoria Miały
Tarzani Wrzeszczyna
0:0
KS Sokół Gębice
Sokół Mieścisko
3:0
Fortuna Biała
Orzeł Gulcz
3:0
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Biała
0:3
Orzeł Gulcz
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
2:5
Tarzani Wrzeszczyna
KS Sokół Gębice
7:1
Korona Siedlisko
KS Victoria Miały
0:5
Sokół Mieścisko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij