Drugi remis..

"Tarzani" Wrzeszczyna - "Orzeł" Gulcz 1 : 1

Bramka: Artur Adamczak

W derbach Gminy Wieleń na najniższym szczeblu rozgrywek seniorskich, czyli B-klasie, zawodnicy Orła Gulcz zremisowali na wyjeździe z Tarzanami Wrzeszczyna. Spotkanie to zgromadziło liczną widownię, która obejrzała ciekawe widowisko. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, strzelając bramkę w 30 minucie. Orzeł odpowiedział dopiero w 70 minucie , gdzie dobre podanie Stochaja na bramkę zamienił Artur Adamczak. W końcowej fazie meczu "rozpędzony" Orzeł jeszcze kilkakrotnie zagroził bramce gospodarzy, lecz nie przyniosło to kolejnej bramki dającej prowadzenie. W efekcie mecz zakończył się podziałem punktów.

Skład: Koza -Mantaj,Bartosz.Grencel,Paweł.Grencel, Adrian Adamczak(Sotek) -Mateusz Pawlak,Białoskórski,Stochaj,Artur Adamczak -Hyłek(Wieczorek),Patryk Pawlak.