Podziękowanie!!

Podziękowanie!!

Podziękowanie

Zarząd Młodzieżowego Klubu Sportowego LZS „Orzeł” Gulcz pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom, które brały czynny udział w dniu 19.09.2015 w pracach na boisku sportowym w Gulczu. Sprawna i szybka praca polega na transporcie, rozgarnięciu i wyrównaniu ziemi na boisku.

Na wstępie chcielibyśmy podziękować przede wszystkim za to, że w czynie społecznym udało się tak wielu rolników zorganizować do wspólnej pracy na rzecz modernizacji boiska. Prawie żaden z miejscowych rolników, do których udaliśmy się z prośbą o pomoc nie nam nie odmówił, a równocześnie rozumiemy tych, którym nie pasowało, gdyż mieli zaplanowane wcześniej ważne sprawy. Jednocześnie liczymy, że w przyszłości możemy oczekiwać również pomocy z ich strony.

W tym miejscu ślemy ukłony w stronę następujących osób:

- T. Wiśniewski

- M. Fryska

- M. Neunert

- E. Grencel

- J. Kordacki

- W. Byczek

- T. Grencel

- R. Ciesiółka

- K. Dziubała

- Ł. Białoskórski

Osobne podziękowania chcielibyśmy skierować do p. Grzegorza Wieczorka i p. Janusza Białoskórskiego. Dzięki uprzejmości Pana Wieczorka mieliśmy sprzęt do ładowania ziemi na przyczepy i jej równania na boisku. Natomiast Pan Białoskórski zgodził się na to, iż to właśnie Jego ziemia została na to boisko przywieziona. Bez pomocy tych dwóch osób nasze plany nie miałyby szansy powodzenia.

Podziękowania należą się także osobom, które obsługiwały koparko-ładowarki. Należy tutaj wspomnieć o Kamilu Kaczmarku, Miłoszu Wieczorku oraz Radosławie Grenclu.

Dziękujemy także naszej młodzieży, która otwierała burty od przyczep, dzięki czemu całość prac przebiegała niezwykle sprawnie i szybko.

Mamy nadzieję, że wszyscy zostali tutaj wymienieni, jeśli jednak kogoś pominęliśmy to z góry przepraszamy ale liczba osób nam pomagających przerosła nasze oczekiwania z czego jesteśmy niezmiernie zadowoleni i jednocześni mamy nadzieję, że nasza współpraca dalej będzie przynosiła tak owocne skutki.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Darek napisał
    Te burty były najważniejsze.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości