Podsumowanie rundy jesiennej 2015/2016

Podsumowanie rundy jesiennej 2015/2016

Nasza drużyna w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 w Pilskiej B-Klasie rozegrała 7 spotkań. Wygrała cztery i trzy zremisowała, dzięki czemu jest jedyną niepokonaną drużyną w lidze. Orzeł z dorobkiem 15-stu punktów został V-ce liderem tabeli, tracąc zaledwie jeden punkt do liderującej Victorii z Miałów. Na najniższym stopniu podium przezimuje zaś Sokół Mieścisko z dorobkiem 13 punktów. Orzeł został również drużyną z najmniejszą liczbą straconych bramek, nasza żelazna defensywa dała sobie wbić ich tylko 5. Zaś drużyną z największą liczbą strzelonych bramek został Sokół Mieścisko, który zdobył ich aż 23.

Prezentacja strzelców:

Najlepszym strzelcem naszej drużyny w rundzie jesiennej został Artur Adamczak, zdobywając 8 bramek. Drugim w tej klasyfikacji jest Patryk Pawlak strzelając ich 2, zaś Grzegorz Stochaj, Dominik Furman i Mateusz Pawlak zdobyli po 1 bramce.

Najlepszym asystentem został Grzegorz Stochaj z dorobkiem 5 ostatnich podań.

Prezentacja wyników:

Victoria Miały - Orzeł Gulcz 1-1

Tarzani Wrzeszczyna - Orzeł Gulcz 1-1

Orzeł Gulcz - Korona Siedlisko 3-2

Sokół Mieścisko - Orzeł Gulcz 0-1

Kuźnica Czarnkowska - Orzeł Gulcz 0-3

Orzeł Gulcz - Fortuna Biała 5-1

Orzeł Gulcz - Sokół Gębice 0-0

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości